Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már megfelel a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már megfelel a nőknek ha szüleivel él egy férfi?

Figyelt kérdés

Olyan indokokat szokták mondani hogy azért rossz ha egy férfi szüleivel él mert így önállótlan, vagy mert nem lehet nyugodtan szexelni mert szomszéd szobában ott vannak a szülők.


Na most ha férfi szüleinél lakik de önálló és két szintes a ház és külön lakik a felső szinten, tehát így nem zavarnak szex közben sem akkor megfelel már a nőknek a helyzet?


2018. jan. 20. 21:22
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
28%

Amúgy egy valamit nem értek.

Azon nők akiknek ez abszolút nem felel meg, miért nem költöztetik ők a férfit a saját lakásukba miután összejöttek?

2018. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 Lazy Lover ***** válasza:
7%
ez csak ócska kifogás a "nőknél" ez 1 szürö albérlet saját lakás = vastag pénztárca.
2018. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
66%
Önálló, azaz, van saját keresete, és a saját lakrészének a költségeit, a saját étkezését és egyéb szükségleteit anyagilag állja? Elvégzi a házimunkát magára? Ha igen, akkor elfogadható, feltéve, ha nem várja el, hogy a leendő párja oda költözzön. Én nem akarok szülőkkel közösen élni, sem máséval, sem az enyémekkel.
2018. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
28%
Én pár utcanyira élek tőlük és az is baj. Tehát messze kell élni a saját majdnem hogy kacsalabon forgó palota meg semmi :)
2018. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
80%
Ha 22 éves vagy, akkor ez nem akadály.
2018. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, jófejek-e a szülők.

Én ismerek olyat, akinek bejött az anyóssal való együttélés (nem is egyet), más meg sírva menekült tőle.


22/N

2018. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
84%

Nekem megfelelt, pontosan ez volt a helyzet, olyannyira megfelelt, hogy évekig laktunk ott együtt, amíg gyűjtöttünk saját lakásra :)

Persze ha nemnormális idióták lennének a szülei, akik mindig veszekedni akarnak, semmibe veszik a magánszférát, vagy bármi módon összeférhetetlenek, akkor nem örülnék, de akkor is ki lehetne bírni - mármint átmenni néha, úgy az oda való összeköltözést kizárnám.

Amúgy a szex az utolsó szempont, mikor az én szüleimnél voltunk/vagyunk látogatóban, akkor is simán megoldjuk, pedig ott nincs külön szint. Annyi a trükk, hogy nem kell üvölteni mint a sakál.

N

2018. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
Nem felel meg. Van saját lakásom, és nem akarok találkozni a szüleivel csak azért, mert átmegyek hozzá. Engem sem várná őt itthon a rokonság.
2018. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
78%
20+ vagy 30+? Nem mindegy.
2018. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
38 vagyok
2018. jan. 20. 22:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!