Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy felfedezést tettem! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy felfedezést tettem! A nőknek miért kell, hogy a férfi aki mellette van mindig "több" legyen mint ő maga?

Figyelt kérdés

Már egészen 13 éves koromtól érdekelnek a lányok. Már akkor is az volt, hogy ha nem voltál 3-4 évvel idősebb a lánynál, teljesen esélytelen voltál, de az sem volt ritka, hogy 20 évessel jöttek össze. Ez az idősebb pasikra bukás tendencia egészen mostanáig szigorúan monoton módon kitartott, a mostani korosztályomból sokan már a 40-es pasikat is preferálják + szülnek is nekik. Már abban a korban tartok, pedig ez csak a huszas évek közepe még.


Egy ideig azt hittem, hogy a nők egész egyszerűen csak az idősebb pasikra buknak és kész, valamilyen oknál fogva. De rájöttem, és ez a nagy felfedezésem, hogy ez önmagában véve nem igaz. Nem arra buknak ha egy pasi idősebb, tehát nem az van, hogy X évvel idősebb vagy nálam, akkor most fúú benedvesedett a puncim tőled. A nők azokra a férfiakra buknak, akik értékesebbek, akik "többek" mint ők, és ezek általában sőt szinte mindig az idősebb férfiak.


Tehát egy általános iskolás tini lány szempontjából már sokkal több egy gimis pasi, mert az már okosabb, őt már sokkal több mindenre elengedik a szülei, sokkal tapasztaltabbak mint a lánnyal egykorú pisis pasik, sokkal több és befolyásosabb haverjuk van, nagyobb bandájuk van, stb. tehát összességében többek mint a lány.

Ugyanez van egy fiatal felnőtt nő szempontjából, egy idősebb férfinak már sokkal több tapasztalata van az életben, legtöbb esetben már jóval nagyobb fizetése, egzisztenciája, szakmai státusza és tapasztalata van, nem ritkán már kisfőnök vagy vállalkozó, amíg a lány csak épp most sétált ki egy főiskolából és semmi gyakorlati tapasztalata nincsen. A férfinak már van sok mindene a nőnek még semmije sincs.


És ez a tendencia mindig él, hogy a nők az olyan férfiakat preferálják, akik egész egyszerűen sokkal többek mint ők, akikre fel tudnak nézni, aki mellett biztonságban érzik magukat, akik mellett ők is többnek érzik magukat vagy a férfi által magasabb szintre tudnak jutni akár társadalmilag akár egzisztenciálisan. Olyan férfit keresnek akire támaszkodni tudnak.


Miért van az, hogy a nők ennyire nagyravágyóak egy kapcsolatban? Miért nem elégszenek meg egy olyan pasival, akik ott tartanak mint ők, és nem (sokkal) előrébb?



2018. jan. 16. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez nem nagyravágyás. Az utolsó előtti kis bekezdésedben szépen megfogalmaztad, hogy miről is van szó.
2018. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Olvass biológiát, minden evolúció. A férfi erős, a nő gyenge. Ennyi. Ezt nem kell túlragozni.
2018. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk nekem van önálló egzisztenciám önerőből is,és egyenrangú kapcsolatra vágyom,de azért köszi az óriási felfedezést! ;-)
2018. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Szoval neked nincs semmid amivel felvaghatnal es senkid akinekpanaszkodj ezert jottel ide sirni. Vagjuk :D
2018. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Rám brutálisan nem igaz ez. Pár évvel FIATALABB a párom, és nagyjából ugyanott tartunk az életben.

De amúgy nem ez alapján válogattam, de ha összejöttem volna egy idősebb, tapasztaltabb férfival, akkor egy percig nem tűrtem volna, hogy ezt éreztesse velem, pl. terelgessen, okoskodjon, apáskodjon felettem, meg ilyenek. Igazából az eredményes tudósokon kívül semmilyen férfit nem érzek magamnál többnek, maximum az olyat, akinek ugyanaz a szakmája, mint nekem, és ugyanazok az életcéljai, mint nekem, és ugyanannyi idősen mégis sokkal sikeresebb nálam.

Szóval nekem hányinger lenne egy olyan, aki többnek képzelné magát azért, mert idősebb.

Éppen ezért intelligencia, életcélok és személyiség alapján döntöttem, amikor párt választottam.

2018. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Miért te akarod megmondani a nőknek, hogy idősebb pasikra gerjedjenek e, meg mivel elégedjenek meg? Elképesztő felfedezés amúgy, felveszek egy kalapot , hogy leemelhessem.
2018. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok pubi, igazi kis felfedezö vagy.. Kolumbusz elbújhatna melletted ;)
2018. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Hipergámiának hívják és ezt már előtted kitalálták. sajnálom :(

31/f

2018. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

szerintem meg a keret megtartás a titok.

egy erős kerettel rendelkező pasit nem lehet manipulálni,nem lehet irányítani és átlát a szitán.

sőt ő manipulál.

és ez a erő,ez a lelki fölény az ami vonzóvá teszi.

persze ilyen képességek kialakulásához kell a tapasztalat és az emberismeret ezért is fordulnak elő az ilyen palik 30 fölött,vagy akár a középkorúaknál.

2018. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!