Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már megfelel a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már megfelel a nőknek ha szüleivel él egy férfi?

Figyelt kérdés

Olyan indokokat szokták mondani hogy azért rossz ha egy férfi szüleivel él mert így önállótlan, vagy mert nem lehet nyugodtan szexelni mert szomszéd szobában ott vannak a szülők.


Na most ha férfi szüleinél lakik de önálló és két szintes a ház és külön lakik a felső szinten, tehát így nem zavarnak szex közben sem akkor megfelel már a nőknek a helyzet?


2018. jan. 20. 21:22
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Általános válasz erre nincs, van olyan hölgy aki elfogadja, míg más nem. Ennyi.
2018. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
46%

Hogy ti mekkora függő, megfelelési kényszeres pondrók tudtok lenni...



Húzzátok már ki a nők pcsájából a fejeteket és kezdjetek már a saját elveitek mentén saját életet élni, mert ez a puncstenger kibäszott visszataszító.

2018. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
22%

"A nőknek semmi nem jó. Soha."



de. ha jóképű a férfi.

2018. jan. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
18%

" Ja és a pasi főzzön és takarítson magára."



és te mi a vért csinálsz? csak szétrakod? a világmindenség nem kéne?

2018. jan. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%

#6 lehet, hogy te vagy a fehér holló :)


Nem felel meg nekik, én is külön szinten vagyok, így tudom. A szülők által a férfinek vásárolt lakás már megfelel, akkor is ha az csak új/régi panel, mert ettől jobban kielégül a "megáll a saját lábán" hitük.

2018. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
28%
hihetetlen beképzelt hulladék nők vannak itt, óriási igényekkel mintha ők lennének az Isten maga.. szánalom, ennyit tudok mondani.
2018. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, 38 éves vagy? Szerintem ez a felállás úgy felelhet meg csak, hogy teljesen külön lakás a felső szinten, KÜLSŐ feljáróval. Tehát nem a szülők lakrészén kell keresztül menni a lánnyal. És még így is azt mondom, max. randizó helynek megfelel, ott lakni (közösen) már nem.
2018. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
69%

33 éves nő vagyok és eltartom magam a saját lakásomban, amire én gyűjtöttem össze a pénzt, a szüleim csak egy keveset tettek hozzá a pénzhez, amire csak azért volt szükség, mert elkezdtek felszaladni az árak, én meg nem bíztam az ingatlanosok akkori előrejelzésében, hogy majd megáll és elkezd csökkenni. Nekem volt igazam, egy éven belül már ugyanilyen kategóriát 3-6 millióval drágábban kínáltak a piacon, de olyat is, ami rosszabb állapotú, mint amit én vettem. Van egy testvérem, őt is ugyanígy segítik a szüleim.


A házimunkával úgy vagyok, hogy a férfi és a nő is dolgozik, és közös háztartásban a házimunka is közös, tehát igenis a férfi is odaáll a tűzhely meg a mosogató mellé, és nem fog letörni a keze, ha ő rakja oda a ruhát a mosógépbe, természetesen ezeket én is megteszem, de ne csak az én dolgom legyen a házimunka, ha már én is teljes munkaidőben dolgozom, és összeköltözünk idővel, szokja meg a férfi is, hogy nincs otthon kiszolgálva. Nekem ez is hozzátartozik az önállósághoz. A szüleim is így csinálják, dolgozó emberek, és a házimunkát is közösen csinálják, amikor egyikük éppen túlterhelt vagy beteg (mindegy, hogy az éppen anyám vagy apám), akkor a másik többet vállal otthon, de ennyi. Mindketten főznek, mosnak, teregetnek, takarítanak, apám is és anyám is, és ez így jól működik. Én ebben nőttem fel, nekem ez a normális, és ha nem ilyen ember próbálkozik, akinek ez normális, hanem otthon ki akarja szolgáltatni magát, és a házimunkát nekem kellene egyedül csinálnom egy közös háztartásban, akkor az olyan ember inkább nem kell, ezt egyedülállóként is meg tudom tenni, nem kell hozzá még egy lusta disznó is... Ha valaki után takarítani akarok, arra ott vannak a háziállataim, egy felnőtt embert sem eltartani sem kiszolgálni nem fogok.

2018. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
32%
#26 femináciknak hívják őket, és ahogy a tvben mondják nekik, elhiszik, hogy nekik minden jár, csak mert nőies alakjuk van, és rés van a lábuk közt. Onnan tudhatod hogy fájdalmas igazságot írt valaki, hogy riadólánccal nullázzák le a hozzászólást, hihetetlen gyors reakcióidővel.
2018. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem felel meg, írok egy példát.

A barátnőméknél úgy van, hogy a családi ház felső szintjén lakik a fia, két szoba, konyha, fürdőszoba, előtér. Külön bejáratú, külső feljáróval. Saját maga vezeti az egyszemélyes háztartását, 33 éves.

De amikor pl. új kapcsolata van, akkor mondani szokta az anyjának, hogy "légyszi apával ne gyertek ki, amikor látjátok, hogy jövünk be a kapun." meg hasonló kérések.

Na most ha ő nem érezné gáznak, hogy a szülői ház felső szintjén lakik, akkor ugye ezt nem kérné a szüleitől, hogy "még véletlenül se" fussanak össze az udvaron, amikor ő bemegy a barátnőjével.

Ha nem lenne ciki a számára, akkor nem kérné nyilván. Tehát a srác érzi, hogy valami nem kerek így.

2018. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!