Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így már megfelel a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már megfelel a nőknek ha szüleivel él egy férfi?

Figyelt kérdés

Olyan indokokat szokták mondani hogy azért rossz ha egy férfi szüleivel él mert így önállótlan, vagy mert nem lehet nyugodtan szexelni mert szomszéd szobában ott vannak a szülők.


Na most ha férfi szüleinél lakik de önálló és két szintes a ház és külön lakik a felső szinten, tehát így nem zavarnak szex közben sem akkor megfelel már a nőknek a helyzet?


2018. jan. 20. 21:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
64%

30-as, szerintem nem azt érzi, hogy gáz, hanem mondjuk ha egyéjszakásakat visz haza, azt minek bemutatni. "Anya, apa, őt ma megdugom, többé nem látjátok."

Ha meg komoly a kapcsolat, a szülőknek való bemutatás később történik, mint az, hogy felhívsz valakit magadhoz.

2018. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
74%

Aha és mi tart attól vissza hogy elköltözz és a saját lábadon állj?


Tenni akarás?

2018. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
74%

31-es: De a logikádat követve, saját kérójába felvihetne egyéjszakást úgy is, hogy nem kell lesni a kocsiból, hogy "várj, még ne szálljunk ki, mutter most ment ki az udvarra megetetni a macskákat".

Szóval érted, a szabadság "íze", az a bazi nagy különbség.

2018. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
73%
Egész életemben eddig egy férfinak néztem el, hogy az anyjával élt, de neki is csak azért, mert ő tartotta el a leszázalékolt anyját.
2018. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

"Aha és mi tart attól vissza hogy elköltözz és a saját lábadon állj?"



talán hallottál már valamit az átlag magyar fizuról.

2018. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
Igen feltalálták az albérletet, illetve volt rá 25 éve hogy belegondoljon a lakhatásba, ehelyett otthon rázta a répát a négy fal között és csodálkozik hogy nincsen barátnő feleség de még egy kutya sem??
2018. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha én nőként összehoztam a saját lakást úgy, hogy egyébként nem volt mindig munkám, amióta dolgozom, voltam minimálbéres is, de minden pénzt, amit lehetett, félretettem, és gyűjtöttem, és nyitottam lakáskasszát is, hogy ha kell hitel, az minél kevesebb legyen (összesen 5 évig törlesztek, és kész, még mindig fiatalabb leszek, mint most a kérdező, mire tehermentes lesz a lakásom), akkor ezt más is meg tudja tenni, ha nem 30 fölött kezd észbe kapni, hogy gyűjteni kellene...

Persze az is lehet, hogy a kérdező családja úgy csinálta, ahogy apám egyik bátyjának a családja, építkeztek, felhúztak egy többgenerációs házat, a legalsó szint a szülőké, a két felső emelet a két gyereké és az ő családjuké. De ehhez olyan család kell, és olyan emberek, akiknél ez működhet, nem minden családban működik. Nekem sem működne. Nem vagyok rosszban a szüleimmel, de nekik és nekem is kell az a távolság, a külön tér, nem lenne jó egymás nyakán élni még szomszédokként sem, egy kerületre lakunk egymástól, szóval nem a világ vége.

2018. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

18:12 Szép dolog hogy így összehoztad a lakást! :)


Te egyedül élsz, vagy a férjed is veled él?

2018. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok, nincs férjem. A szüleimmel éltem, amíg nem jött össze a lakás, ahogy feltételezem, a kérdező is, tehát így lehet félretenni. Most egyedül tartom el magam.
2018. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Gondolom időve azért jó lenne egy társ vagy te ilyen egydül élő típús vagy?


Persze az embernek 5x meg kell gondolnia hogy feladja e az önállóságát illetve kit enged be az intimszférájába sok a megbízhatatlan férfi. De monduk ha már neki is van egy lakása az úgy olyan egálosabb..

2018. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!