Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én érzem csak azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem csak azt hogy a férfiaknak egyre nehezebb ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés
Két három éve Mikor interneten próbálkoztam írtak vissza a társkeresőn meg Tinderen is volt párom volt randin is nem is egy most szinte semmi sehol pedig ugyan azzal a képpel próbálkozok ugyanazzal a stílussal mint a pár év alatt is sokkal nehezebb lenne interneten ismerkedni egy férfinek
2018. jan. 14. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyébként a férfiaknak mindenhol nehéz lett ismerkedni. Mintha 10x annyi pasas lenne mint nő. De aztán lehet hogy tényleg így van.
2018. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10-es: Nem, mert a mateknak itt még nincs vége. Tízből elkezd levelezni mondjuk öttel, abból három lemorzsolódik, végül kettővel lesz randija a nőnek.
2018. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 20 éves koromban a netes társkeresőre egy igazán sápatag, "hálni jár belé a lélek" képet tettem ki (akkor ez volt, két hétig kórházban voltam előtte, életemet mentették, nem ragozom). És hát amúgy sem voltam soha az a plázapi...a típus.

Még erre a képre is jött egy csomó levél, ez tény.

Lehet, hogy a pasik ennyire dugni akarnak csak, erre kell nekik a társkereső?

2018. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 ebből is látszik, hogy neked még nem volt szerencséd 1000 levélhez. Azokat megnyitni is fárasztó, nemhogy kiválogatni belôle 10 olyat, amit érdemes megválaszolni.


A jelenlegi társkereső rendszerek közül mindegyik csak önmagunk szivatására alkalmas.

2018. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
megelőztél előző :)
2018. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!