Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én érzem csak azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én érzem csak azt hogy a férfiaknak egyre nehezebb ismerkedni interneten?

Figyelt kérdés
Két három éve Mikor interneten próbálkoztam írtak vissza a társkeresőn meg Tinderen is volt párom volt randin is nem is egy most szinte semmi sehol pedig ugyan azzal a képpel próbálkozok ugyanazzal a stílussal mint a pár év alatt is sokkal nehezebb lenne interneten ismerkedni egy férfinek
2018. jan. 14. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szegény férfiaknál már csak az írásjeleknek nehezebb -- ki is haltak. :(
2018. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A dínók is kihaltak :(

1 like 1 cry

2018. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehethogyazabajhogyaleveleidbennemhasználszveszőketprobáldmegazthogyszóköztsehasználszháthaarraharapnak
2018. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ergo: Az írásképed alapján nem vagy valami okos. Lehet hogy nyelvtan nácinak tűnök, de ha bejelentkezel egy csajnál egy ilyen egybefüggő, értelmezhetetlen katyvasszal, akkor szerinted milyen benyomást teszel elsőre?
2018. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért ba'dmeg mert öregszel!
2018. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fel sem tűnt ez a nulla megfogalmazás. Szeritem túl sok időt töltök itt. :D
2018. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak te érzed, ezt a jelenséget már ezerszer szóvá tették a PUA-k is.


Az van, hogy az internetes ismerkedés bele került egy ördögi körbe. Mivel egyre több férfi regisztrál, más vannak helyek ahol 10:1 a nemek aránya, ezért egyre több levelet kap egy nő napi szinten, ezért egyre kevesebb levélre válaszol, egyre romlanak a válaszadási arányok, ezért az átlag férfinak egyre több és több levelet kell küldenie nőknek, így a nők egyre több és több levelet kapnak és így tovább, ördögi kör.


Régen napi 10-15 levelet kapott egy szép nő pár évvel ezelőtt, most már akár több 100-at is. Egy frissen regisztrált 22 éves szép nő meg már az első nap 1000 levelet is kaphat. Ennyi férfiből az, hogy egy átlagos pasinak válaszoljon az már szinte lehetetlen. Tehát a netes ismerkedés léket kapott. Ismerkedj élőben.

2018. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7-nek:

Oké, kap 1000 levelet. Elkezdi szűrni, ignorálja a "heló, mizu", a "jól nézel ki, talizunk", a "heló bébi, szereted a jó nagy f....szt?" tartalmú leveleket.

És akkor lőn: Marad kb. 10 db levél. Normális stílusban megírva. Na, ők esélyesek arra, hogy normális, kulturált pasik lesznek személyes találkozáskor is.

Tehát nem olyan vészes így már a nemek aránya.

2018. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az írásjelek hiánya miatt azt hitték hadarsz és eltűntek. Amúgy szerintem elmúlt az újdonság varázsa és már kevesen írnak vissza annyi embernek, mint régen, amikor folyamatosan írtak egymásnak mindenhol.
2018. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De jó akkor már csak 1 nőre 10 pasas jut. Nem is rossz.
2018. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!