Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve intelligens, humoros...

Van kedve intelligens, humoros, oszinte ferfiaknak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ket kapcsolatom volt,amit komolyabbnak mondanek, az egyik masfel ev, a masik 4 honap. Eddig mindig engem talaltak meg, erdeklodtek a ferfiak. De egy ideje mar ugy erzem, nem igazan nyitnak felem. Es nem tudom miert lehet. Nem hordom fent az orrom,nem nezek le masokat, es csunyanak sem tartom magam. Megis maganyos vagyok, persze vannak barataim,de nekem masra lenne szuksegem.


Szivesen ismerkednek barkivel, ferfival, novel, akar egyszeri beszelgetes celjabol is. :)


Illetve az is erdekelne,ha valakinek van otlete,hogy miert nem kezdemenyeznek felem a ferfiak? Nem vagyok olyan,mint egy papucs, en is jelzem a ferfi fele,ha tetszik. Szivesen beszelgetek barkivel,nem vagyok azonnal elutasito,mielott meg megismernem a masikat. Viszont kimeletlenul oszinte vagyok,de nem bunkon. Amit nehany ember nem tud elviselni, es megsertodik, pedig en nem sertesnek szanom. Ezt nem szeretem,mert magambol kiindulva, inkabb sertsenek meg az igazsaggal,mint hitegessenek vagy hazudjanak.



2015. jan. 31. 21:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

azt kihagytad, hogy a pasi azért NÉZZEN IS KI VALAHOGY...


miért gondolod, hogy ez ilyen alap dolog?


Gondolom ha probálkozna egy nem vonzó külsejü pasi, akk azt meg leráznád.

2015. jan. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ékezetek, ékezetek kellenének...
2015. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Hogy miért ne, az sablonos szöveg csak...nem vagy nyitott, nem annak látszol, lenéző vagy nem adsz jelet ilyenek.


Amit meg te keresel férfit olyan meg sok van. Maximum felveszed a kesztyűt és te kezdeményezel annál aki szimpatikus.

2015. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ilyennek tartom magam, meg persze sok hibám is van. Egyébként meg a kíméletlen őszinteség néha felér egy sértéssel. :)
2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem szeretik azt, ha rámutatnak a gyengeségeikre. Sajnos, én is megtapasztalta már ezt. Nem bírják elviselni a saját f aszságaikat. :D
2015. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Gyere beszélgessünk, és megmondom mi a hiba - ha egyáltalán van. Nem, nem vagyok pszichológus, és ha lesz is valami észrevételem, akkor az is csak a saját szubjektív véleményem, ha változtatni fogsz ezek alapján, a siker akkor sem garantált :)
2015. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Azért egy ilyen kérdés mellé -bár nem kötelező,- egyáltalán nem ártana tudnunk, hogy hány éves vagy, és hogy merrefele laksz. :D Na jó, utóbbi talán másodlagos, de előbbi nem lényegtelen.
2015. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

1#

Igazad van,reszben. Kinek mi tetszik. En ha azt kerdezik,kulsore mi kell egy pasiban,azt szoktam valaszolni,hogy valami fogjon meg benne. Es ha csak egy apro dolog is bejon,pl a stilusa, a szeme, a haja,szemelyisege,stb. akkor mar azt mondom,hogy tetszik.

De a szemelyiseg nekem nagyon fontos.


Mikor az elozo parommal eloszor talalkoztam (en gyakorlaton voltam,o pedig ott volt szallovendeg), hat nagyon nem tetszett elso ranezesre, nem neztem meg egyaltalan a kulsejet,es a szemelyisege meg bosszantott is. De elhivott randira,en elmentem,es 10 perc beszelgetes utan kiderult szamomra,hogy egy intelligens es egy idiota kevereke.

A lenyeg,ha valami megfog benne, nekem az a teljesen tokeletes.


Nem tekintem alapnak a kozeledest, de az en velemenyem meg mindig az,hogy en vagyok,akit "meg kell hoditani".

Ez alatt azt ertem,hogy ne en hivjam el talalkozasra, ne en csokoljam meg eloszor(!!). Szoval a kezdo lepeseket tegyek meg felem :)


Ne haragudj, telefonrol irok es sajnos be kell valljam,lusta vagyok.


Akkor inkabb ugy mondom, latszolag nyitott vagyok.:) Barkivel elbeszelgetek,idegenforgalmi suliba jarok,mondhatni tanulom,hogyan kell kozvetlenul viselkedni. Nyilvan komoly dolgokrol mar csak azzal beszelgetek,akiben megbizom.

2015. jan. 31. 21:25
 9/30 anonim ***** válasza:
de valami nagy véletlen folytán az alacsony nyeszlett kis fos pasik sosem fognak meg.
2015. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Érdekesnek és kedvesnek tűnsz, az őszinteség is jó pont, de a leírtak alapján pár évvel fiatalabb vagyok nálad, szóval szerintem majd más.
2015. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!