Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve intelligens, humoros...

Van kedve intelligens, humoros, oszinte ferfiaknak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ket kapcsolatom volt,amit komolyabbnak mondanek, az egyik masfel ev, a masik 4 honap. Eddig mindig engem talaltak meg, erdeklodtek a ferfiak. De egy ideje mar ugy erzem, nem igazan nyitnak felem. Es nem tudom miert lehet. Nem hordom fent az orrom,nem nezek le masokat, es csunyanak sem tartom magam. Megis maganyos vagyok, persze vannak barataim,de nekem masra lenne szuksegem.


Szivesen ismerkednek barkivel, ferfival, novel, akar egyszeri beszelgetes celjabol is. :)


Illetve az is erdekelne,ha valakinek van otlete,hogy miert nem kezdemenyeznek felem a ferfiak? Nem vagyok olyan,mint egy papucs, en is jelzem a ferfi fele,ha tetszik. Szivesen beszelgetek barkivel,nem vagyok azonnal elutasito,mielott meg megismernem a masikat. Viszont kimeletlenul oszinte vagyok,de nem bunkon. Amit nehany ember nem tud elviselni, es megsertodik, pedig en nem sertesnek szanom. Ezt nem szeretem,mert magambol kiindulva, inkabb sertsenek meg az igazsaggal,mint hitegessenek vagy hazudjanak.



2015. jan. 31. 21:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

"Szoval a kezdo lepeseket tegyek meg felem"


Hát elmentem az utca végéig, de még mindig nem érzem a rajongásod. Annyi támpontot adj a népnek, hogy merre induljunk el.

2015. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem ertek egyet. Az utolso baratom combja pl vekonyabb,mint az enyem. Amit ram nezve gaznak talaltam neha,hogy setalunk es vastagabb vagyok.:D

Ja,es kopasz, kecskeszakallas(undoritonak talalom a kecskeszakallat,megsem zavart rajta,csak parszor szova tettem,h igazan levaghatna,de hat nem hallgatott ram:D).

Ezert nem mondanam igaznak a kijelentesed.


Hat nem feltetlen,ugyanis 17 eves vagyok. :)

2015. jan. 31. 23:15
 13/30 A kérdező kommentje:
Utolso isteni a humorod! :)
2015. jan. 31. 23:17
 14/30 anonim ***** válasza:
írhatsz, 19 éves egyetemista srác vagyok :DD beszélgethetünk :D
2015. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
És akkor vajon mi a véleményed az 5 centis teljes arcszőrzetről? :D
2015. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Köszönöm a bókot, de még mindig nem tudni, hogy hová is kell mennünk (magyarán hol laksz). Sajnos-sajnos már a virágos is bezárt, most már csak pezsgőt vihetünk.
2015. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat, nem mellesleg.


Hu...oszinten? Kismajom :D

Van olyam ferfi ismerosom,akinek olyan,es akarhanyszor ad egy puszit, elszornyedek,mert ez mar nem is szur...:D es megjegyzem,hogy igazan megborotvalkozhatna.

2015. jan. 31. 23:34
 18/30 A kérdező kommentje:
Remelem azert tudod,hogy a bokom ironikus volt. :)
2015. jan. 31. 23:36
 19/30 anonim ***** válasza:
Hm, ritkán hallani olyan lányról, aki nem szereti, ha a férfi szőrös. :O Mondjuk az én fejem ritka büzîs alapjáraton, szóval nincs az az isten, akiért megválnék tőle.
2015. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom. :) csak az zavar,ha az arcszorzet mar bunda szamba megy,meg a kecskeszakall es a bajusz ami sirba visz. Mashol egyaltalan nem zavar. De ha tetszik a partner,ugy is tetszik,mint ahogy a pelda is mutatta,de alapjaraton nem a kedvencem.
2015. febr. 1. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!