Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek esélyt adni a nagyon előnytelen kinézetű férfiaknak?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon előnytelen a kinézetük.
2015. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pénzed van ? mert akkor még van remény
2015. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
mért te adnál esélyt egy nagyon előnytelenül kinéző lánynak??
2015. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én bármilyen kinézetű lánynak adnék esélyt.
2015. jan. 31. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert felszínesek és anyagiasak. Náluk a jó kinézet és a sok lóvé jelenti az értéket, mert hát ezzel lehet villogni a többi csaj előtt. A pasas ezeknek = státusszimbólum, taxisofőr, hordozható nemzetibank
2015. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetes szelekció...
2015. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert fontos a kölcsönös vonzódás egy párkapcsolatnál
2015. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég szar úgy kefélni, hogy a nő száraz mint a Szahara. Hidd el.
2015. jan. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Nem szeretném elvenni a kedved, de nem szeretnék butaságot sem írni.. A helyzet az, hogy, aki külsőleg nem néz ki jól, mint te meg én, az akármit csinálhat sosem lesz sikere egyetlen egy lánynál sem... Eddig csak egyszer volt kapcsolatom, de csak 2-hétig tartott, ebből összesen 4X találkoztunk.. A szakításnak az oka, állítólag az volt, hogy túl unalmas vagyok... Aztán volt még 4-lány, akiket nagy nehezen randira tudtam hívni, de a találkozás után letiltottak és letöröltek minden közösségi oldalamon... Egyértelmű, hogy a külsőm miatt tiltottak, hiszen jól érezték magukat velem.. Egy hullámhosszon voltam ezekkel a lányokkal, de sajnos nem tetszettem nekik... Egyszerűen annyira ronda vagyok, hogy egy lány sem szeretne tőlem semmit.. A legjobb esetben is csak barátnak könyvelnek el.. :( 18/F
2015. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!