Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van kedve intelligens, humoros...

Van kedve intelligens, humoros, oszinte ferfiaknak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ket kapcsolatom volt,amit komolyabbnak mondanek, az egyik masfel ev, a masik 4 honap. Eddig mindig engem talaltak meg, erdeklodtek a ferfiak. De egy ideje mar ugy erzem, nem igazan nyitnak felem. Es nem tudom miert lehet. Nem hordom fent az orrom,nem nezek le masokat, es csunyanak sem tartom magam. Megis maganyos vagyok, persze vannak barataim,de nekem masra lenne szuksegem.


Szivesen ismerkednek barkivel, ferfival, novel, akar egyszeri beszelgetes celjabol is. :)


Illetve az is erdekelne,ha valakinek van otlete,hogy miert nem kezdemenyeznek felem a ferfiak? Nem vagyok olyan,mint egy papucs, en is jelzem a ferfi fele,ha tetszik. Szivesen beszelgetek barkivel,nem vagyok azonnal elutasito,mielott meg megismernem a masikat. Viszont kimeletlenul oszinte vagyok,de nem bunkon. Amit nehany ember nem tud elviselni, es megsertodik, pedig en nem sertesnek szanom. Ezt nem szeretem,mert magambol kiindulva, inkabb sertsenek meg az igazsaggal,mint hitegessenek vagy hazudjanak.



2015. jan. 31. 21:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Remelem azert tudod,hogy a bokom ironikus volt. :)"


Akkor mindketten tobzódunk a poénokban, ez egy csodálatos kapcsolat kezdete. A "hol laksz?" kérdésre adott válasz pedig maga a beteljesedés.

2015. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy igy latod. :)

Nem tudom gondolkoztal-e mar azon,hogy esetleg tudatosan nem valaszoltam a "hol laksz?" kerdesedre?

2015. febr. 1. 19:04
 23/30 anonim ***** válasza:
De akkor mi értelme "ismerkedni"? Sose fogtam föl az ilyen kérdéseket.
2015. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam rajta, furcsáltam is, hogy valaki erre gerjed, pedig még nem is csináltam semmit. Meg hát ugye ez egy anonim oldal, a megye cirka 100 ezer emberre szűkíti le a lehetőségeket, nem látom értelmét, hogy valaki miért akarná direkt ezt elhallgatni.
2015. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Érdekel Dugintól a Fourth Political Theory? Szerintem legalább olyan horderejű politikai munka lesz, mint a Mein Kampf. Van kedved beszélgetni arról, hogy József Attila vajon miért talált párhuzamot Marx, Engels és Petőfi között (amit egyébként a Szabad Ötletek jegyzékében említett, bár ez nem ismert, mivel sokáig nem adták ki)?

Érdekel a non-verbális kommunikáció? Szerinted melyik oldal bombázhatta Kassát? Szerinted is brutálisan izgalmasak Arany balladái? Mit gondolsz az ukrán-orosz helyzetről? Mit a liberalizmusról? Sprichst du Deutsch, vielleicht? Or English, perhaps?


19/F

2015. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Ha uzenetben kerdezted volna, valaszoltam volna, mint ahogy mar par embernek.De ugy erzem inkabb csak kotozkodni szerettel volna, nem ismerkedni.
2015. febr. 2. 17:07
 27/30 anonim ***** válasza:

Értem, hát ez bizonyára úgy van, ahogy mondod. Ennek ellenére ezen témák említésére a megnövekedett diszkomfort érzésed (ami talán a témák megfelelő ismerete hiányában keletkezett(?)) azt sugallta neked, hogy kötekedni szeretnék. :D


Köszönöm szépen, nincs több kérdésem.

2015. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván mint mindenkinek, neked, nekem és a kérdezőnek is fel lehet tenni olyan témákkal kapcsolatban kérdéseket, amikben járatlanok vagyunk. Akkor lettél volna igazságos, ha nem csak történelmi/irodalmi/szociológiai vonalon mozogtál volna. Tedd a szívedre a kezed: biztos, hogy nem volt az első hozzászólásodban egy "na majd én megmutatom, ki itt az intelligens" szándék? Szerintem ott volt az :)
2015. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#28:


Sajnos (tényleg) így ismerkedek. :D Mint most is, általában túl szűknek bizonyul az a bizonyos szita.


Egyébként érdekel a biológia, filozófia, pszichiátria/pszichológia, főleg a pszichoanalitika és az ezzel kapcsolatos bűncselekmények, tehát így a kriminológia is, ezzel kapcsolatban a különböző bűnöző profilok. Nyelvészet (pl. a magyar (nyelv)rokonság elméletek), különböző nyelvek nyelvtanjai, idiómái és az azok mögött lévő történet (ebből következik, hogy nyilván nyelveket is tanulok, jelenleg csak németet, angol C1 megvan, német után oroszt vagy kínait szeretnék). Nem mellékesen most vágtam bele a testépítésbe, miután leadtam 28 kg felesleget, így felkerült a horizontra a biokémia, anatómia, dietetika, táplálékkiegészítés és az ezekhez kapcsolódó kutatások.


Ennek ellenére persze, hogy van, vagy lehet olyan téma, amiről még csak életemben nem is hallottam. Csak az a baj, hogy a korosztályomban - mint írtam, 19 vagyok - senki nincs, illetve helyesebben, senkivel nem találkoztam, aki képes lett volna ilyen témát felhozni, vagy érdemben lekötni az érdeklődésem (egyébként ez a probléma kölcsönös a másik oldalról is, "hát kit érdekel 19 évesen a nyelvészet/mélyfilozófia/pszichoanalitika/...?", hangzott a kérdés :D).


Én mindezt értem, vagy legalábbis nem tömeggyilkolom le a korosztályomat, amiért nem tesz meg mindent, hogy többé, jobbá tegye saját magát, minden nap. Kicsit lelombozó, hogy akivel jól megértem magam, az a 25-35 feletti ("kiégett, mindent látott") korosztály/réteg egy bizonyos része.

2015. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

27#

Azt,hogy kotekedni szeretnel, NEM neked irtam! :)

A negyedjere feltett hol laksz kerdesre,illetve az "erre izgulsz" hozzaszolasra irtam.


Azert nem valaszoltam a kerdesedre,mert tenyleg nem lenne ertelme beszelgetni. En nagyon tisztelem benned azt,hogy ennyire fontos sajat magad muvelese.

Es tenyleg,elismerem,hogy sokkal muveltebb,intelligensebb vagy nalam,ez mar ennyibol kiderult szamomra,ha gaz,ha nem.:D

De ez nem feltetlen csak az en hibam. Pl hiaba imadtam altalanos iskolaban az irdoalmat,nyelvtant, voltam otos vegig beloluk(es tanultam meg mindent,amit tanitottak),ha most meg mar a negyedere sem emlekszem. Illetve nagyban befolyasol,hogy a tanarom egy idiota es elvette a kedvem az egesztol.

Tudom. Nem lenne szabad,hogy ilyen dolgok befolyasoljanak,de ilyen ember vagyok, altalaban az erzelmeim vezetnek,ami igaz ami igaz,nem a tulzott intelligenciara utal.


De ettol fuggetlenul,nem hiszem,hogy ne lennek ertelmes. Az egyetlen bajom az,hogy lusta vagyok. Nem azert nem vagyok kituno tanulo,mert nem tudnek az lenni.


Nem,nem ismerem azokat a politikai helyzeteket,amiket emlitettel.

Egyedul annyit tudnek valaszolni a hozzaszolasodra,hogy nemetul es angolul tanulok. Nemetbol ev vegeig a B2-es szintet kell elernem. Angolbol...ket eve tanulom heti ket oraban,de lenyegeben szovegeket magoltat be velunk a tanar.


De azert azt megjegyeznem,hogy a hozzaszolasod lenyege is az volt,hogy "Na,nalam biztos nem vagy intelligensebb."

Es az ilyen embereket en meg nagyon nem szeretem. Egy intelligens ember tudja magarol,hogy az,de nem vag fel vele, es nem akar esetlegesen kinos helyzetbe hozni masokat.

A hetkoznapi eletben,egy szimpla beszelgetesnel pedig miert nem lehet egyszeruen beszelni? Nem azt mondom,hogy ne legyen szokincsunk. De ez a tipikus,huu milyen szavakat tudok es hogy meselem el a hetvegemet 50-60 barokkos kormondatban...


Ez az en velemenyem,nyilvan a tied pont az ellenkezoje. Eppen ezert mi ne bezselgessunk. Ebbol csak nezetelteresek sorozata lenne..:D

2015. febr. 3. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!