Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkedik ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik ilyen sok férfi interneten amikor teljesen felesleges és lehetetlen ott ismerkedni, ennyire nincs eszük a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Eleve jóval több a férfi, másodszor amelyik nő ott ismerkedik az csak ego nevelésre használja és csak válogatnak.
2017. jún. 5. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neten lehet ismerkedni, társkeresőkön nem.
2017. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lelkesek még egyelőre. Vagy családosok, és laza kapcsolatra vágynak. De amikor jön a sok csalódás, hogy még a jobb pasinak is csak 10 ből 1-2 nő ír vissza (ritka az adonisz, akiknek sok nő ír vissza), átlagosnak ez már kb 50 ből 1. Tudom, 4 évig társkeresőztem. Lett onnan 3 kapcsolatom. Az egyikkel nem volt meg nagyon a kémia, fél év alatt vége lett, a 2. hisztis lett 2 év után, kezdett kiszeretni belőlem, a 3. al 4 hónapig voltam, az megcsalt, átvert, hazudott. Plusz töménytelen randi, a fele azért nem jött össze, mert én nem kellettem ( a csinosabb nőknek) a másik fele, meg azért nem, mert nekem nem voltak szimpatikusak (pl nem rossz külső, de durva szájszag, vagy szellentett a nő a 2. randin egy kegyetlen nagyot). Pedig diplomás, jó munkahellyel rendelkező nőkkel hozott így össze a sors. Ritka a sok éves kapcsolat, ami happy end és házassággal végződni. 100 ból 1 eset. A többségnek csalódás lesz a vége.
2017. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

remény hal meg utoljára, ahogy szokták mondani.


valakinek elege lesz belőle gyorsabban, más tovább húzza.

2017. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
és tényleg 3 ból 2 nő ott kamus, kedves kérdező, ahogy mondod. Menj csak fel a csajokespasikra. Egy hónap múlva a most fent lévő nőnek csak a töredéde lesz csak fent, mert törli magát onnan. Egy kis részük megtalálja onnan a párját (1-2 évre, ahogy tapasztalom magam és ismerősök és más nők beszámolói által), másik részük, mert alpári a legtöbb férfi és szexet akar vagy a farkát mutogatja és helyesen írni sem tud. A legtöbb pedig azért, mert egot növesztett az oldalon és örömmel nyugtázza, hogy ő nem rossz nő, élőben is kap Brad Pitt hasonmást.
2017. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is fel szoktam tenni, a férfitársaim miért szivatják magukat ezeken az oldalakon. De valszeg a naivitás/tudatlanság mellett az, hogy a férfiak többségének minden követ meg kell mozgatnia, hogy társat találjon.
2017. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mert szemèlyesen nem tudok ismerkedni.Mondjuk neten se megy.
2017. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mert a férfiak válogatás nélkül minden nőt elvennének feleségül.

Muhaha. :)

2017. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne lehetetlen? Vannak, akiknek működik, akkor miért ne csinálják?
2017. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

De hiszen te is valogatsz a csajok kozul, akkor miert serelmezed ezt a noktol? Ez direkt valagatasra keszitett oldal, a neve is jelzi: tarsKERESO.


100 levelbol 50 a pasi farkarol szol.

50 levelbol 30 hazas vagy kapcsolatban el.

20 levelbol 10 messze el tolem es tavkapcsolatot akar.

10 levelbol 5 15-20 evvel idosebb nalam.

5 levelbol 3 otthon eloskodo munkanelkuli.

2-vel randiig jutok, egynek odvasak, szuvasak a fogai es nagyon apolatlan, a masik pedig gyerektartast fizet az exenek, raadasul meg mindig utana vagyakozik.


Elhiszed, hogy annyira megnovelte ez az egomat, hogy nem tudsz meggyozni arrol, hogy nem en hoztam letre galaxisunkat?

2017. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mi közöd Tőle ***** válasza:
9-es kész. :D
2017. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!