Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ismerkedik ilyen sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkedik ilyen sok férfi interneten amikor teljesen felesleges és lehetetlen ott ismerkedni, ennyire nincs eszük a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Eleve jóval több a férfi, másodszor amelyik nő ott ismerkedik az csak ego nevelésre használja és csak válogatnak.
2017. jún. 5. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ó, Mester, add még át határtalan bölcsességed!
2017. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Boldogok a sajtkeszitok! :D
2017. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 3-4 évvel ezelőtt totál kétségbeestem hogy nem lesz barátnőm, és nem is nagyon tudtam eljárni ismerkedni mert emberek közt főleg szórakozóhelyeken, meg tömegbe nem éreztem jól magam. Aztán amikor már nagyon akartam barátnőt, szinte már rendesen sírhatnékom volt, akkor regisztráltam néhány társkeresőre, de hamar rájöttem hogy életem legnagyobb időpocsékolását követtem el 3 hónapon át.

Rengeteg lánynak/nőnek írtam levelet különböző oldalakon. Egy hét alatt kb 40-50 levelet küldtem el, és a három hónapos lelkes próbálkozás miatt, összesen 5 levelemre kaptam értelmes választ és 10 olyan levelet ahol finoman elküldtek a tetves k.va anyámba, és még olyan pár levelet ahol nem is választ kaptam, csak egy lehordást hogy mit képzelek hogy írni mertem nekik.

Abból a minimálisan kevés normális levélből értelmes beszélgetések alakultak ki, de nem tartottak sokáig mert nagy volt nekik a választék és napokkal később eltűntek. Kettő olyan lány volt akik a legnormálisabban bántak velem, egyik mondta hogy nem engem akar párjának és legalább építő jellegű kritikát adott a külsőmre, és a belsőmre, tehát mondta hogy min változtassak szerinte, és mit csináljak másképp. Aztán az az egy akivel már eljutottunk a személyes találkozóig, vagy direkt adta elő élőben az iszonyat butuska, fárasztó lányt, vagy alapból olyan volt élőben. Amennyire vártam a randit és lelkes voltam, olyan szinten csalódtam benne hogy egyszerűen alig vártam hogy elköszönjünk egymástól, aztán őszintén elmondtam neki hogy ne haragudjon de ez nem mehet tovább, persze volt belőle hiszti a részéről, és bár hihetetlen de a mai napig írunk egymásnak időnként, mert mint barát, mint levelezőtárs jó, de egyébként élőben nem lehet elviselni. Ő volt a legnormálisabb a társkeresőn aki tényleg emberszámba vett és rendeltetésszerűen használta az oldalt, de mégis sejtettem hogy valahol csapda lesz a történetben mert már kezdtem feladni amikor megismertem, de éreztem hogy nem lesz olyan fényes minden akármennyire is jól indult.


Aztán feladtam, töröltem magam mindenhonnan, aztán pár héttel később itt az oldalon a gyakorin írtam választ egy kérdésre, és a kérdező írt privátba, mert még valamire kíváncsi volt, és elkezdtünk ismerkedni, ő lány volt természetesen, nagyon jól elbeszélgettünk, és amikor bejelöltük egymást facebookon akkor döbbentünk rá hogy egy városban lakunk, és hab a tortán az volt hogy itt lakot tőlünk alig 5 percnyire az egyik kis mellékutcában ahol nem is igazán jártam mert sosem esett nekem útba, pedig egy köpésnyire van innen, és akkor ez mindkettőnknek annyira megtetszett hogy akkor meg is beszéltük hogy 5 perc múlva találkozzunk félúton személyesen.

Őszintén szólva azt hittem át akart vágni mert túl szép volt ez, nem akartam elhinni, de aztán oda mentem és valóban ott volt a csaj, akkor meglepődtünk egymáson hogy egy köpésre lakunk és sosem láttuk még egymást pedig én születésem óta itt élek, ő meg már 10 éve és emlékszem akkor 1 órát elbeszélgettünk, aztán otthon chaten folytattuk a beszélgetést. Ő sem járt el nagyon sehova, mert ő másra vágyott inkább mint a bulizásokra, és bizony hamar rájöttünk hogy mi ketten egymásnak vagyunk teremtve.


Összegezve a társkeresők semmit nem érnek. Legjobb lenne élőben ismerkedni. Interneten facebook, egyéb fórumok, csoportok, Gyakorikérdéseken lehet ismerkedni. Sok olyat olvastam hogy itt az oldalon jöttek össze párok, és mi is itt ismertük meg egymást, az meg külön mázli hogy egy leheletnyire laktunk egymástól, és szinte rögtön találkoztunk :)

2017. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meselj meg kerlek, mar rajtam van a pizsama es hozom a plussmacikamat is. Meselj meg, kerlek... :)
2017. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, csak egyet kell tudomásul venni:


Aki a neten/társkeresőn van, az bizony a selejtje.

Az, akinek élőben SEM ment az ismerkedés, mert vagy béna volt hozzá, vagy amúgyis béna, vagy csufika, vagy mittudoménpasszpiros.


És vagy belátja az ember, hogy ő ugyanúgy ehhez a selejtkörhöz tartozik (tehát az önképétől függetlenül ő is ugyanolyan "hibás áru", mint az összes többi), és igyekszik abból a maradékból kiválasztani a legszebb fonnyadtalmát, vagy keresgélhet még tovább.

Amíg csak le nem éli a maradék életét.

2017. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

U de egyszerű vagy te, barátom. Tényleg boldogok a sajtkészítők..

2017. jún. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16


Lökjed, tesó.

2017. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!