Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak is ilyen nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is ilyen nehéz a társkereső oldalakon ismerkedni, mint a nőknek?

Figyelt kérdés

Átlagos kedves lány vagyok, nem vagyok ronda és kövér. Voltam fent társkeresőn és hát borzalom volt, mielőtt mondanátok esélyt adtam az elsőre nem helyes, tényleg elhízott férfiaknak is.

Volt amikor egy kövér férfival találkoztam és tök jól elbeszélgettünk, de a végén benyögte hogy szimpi vagyok neki de most komolyra ő nem gondol....

Volt olyan aki eltűnt.... volt hogyan aki egész randin anyukájáról beszélt vagy egzisztenciáját fitogtatta, milyen sikeres üzleti dolgai vannak, kocsija milyen jó stb.....


Hangsúlyozom előnytelenebb külsejű pasinak is esélyt adtam!!


2017. máj. 30. 09:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én már ott tartok, hogy lehetetlen :) Nálam ott merül ki a dolog, hogy az egész oldalon találok 2-3 olyan lányt, aki a bemutatkozó alapján megfog. Ebből 4 nem ír vissza.

Ha néha eljutunk a találkozóig, ott vagy halálra unom magam, vagy 2 perc után menekülnék, vagy a beszélgetést nem tudom mélyebb irányba vinni, mert nem értenek...

Én a külsőt már nem is nézem szinte...

39/F

2017. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Bàr én nő vagyok.Màr régóta próbàlkozom tàrskeresőn megfelelő szórakozasi lehetőség hiànyàban.Csinos nő vagyok.

Fiatalabb és idősebb férfiakkal is talàlkoztam.De katadztrofa mind.Maguk sem tudjàk mit akarnak! Egyszerűen nem értem mi van velük!Valójàban a legtöbb szélhàmos hazudozó.Vàlogatnak össze-vissza ez se elég jó,az se.Aztàn évekig rohadnak a tàrskereső oldalon mert nem jön el a szőke hercegnő fehér lovon.

2017. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok...Régebben szórakozóhelyeken ismerkedtem és ott semmi gond nem volt.Nem fénykép,nem mesterkélt bemutatkozó szöveg alapjàn kellett vàlasztani.Csak meglàttam valakit és éreztem azonnal,hogy vonzódom-e hozzà,vagy sem.Lehetett tàncolni,ami jó arra hogy kicsit romantikusabb legyen a hangulat és közelebb kerüljünk egymàshoz.Utàna meg vidàmabban,oldottabban megy egy beszélgetés is.Szerintem első alkalommal nehéz ill nem jó komoly dolgokról beszélgetni.Nem jo ha egy első talàlkozàs olyan,mint egy àllàsinterjú.Nos talàn ez is a kudarcok oka,hogy a talalkozó nem elég spontàn.Vagy nincs mögötte semmi.Példàul egy hosszabb ideje folytatott nagyon jó levelezés.Mert az alatt is nagyon jól meglehet kedvelni a màsikat.
2017. máj. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Lazy Lover ***** válasza:
11%
Jó vicc
2017. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Tinderen próbálkozz, ott nagyon jó pasik vannak!
2017. máj. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

Annyiból nehéz, hogy rengeteg olyan nő van, aki a lehetőségeihez képest olyan férfiak után sóvárognak, akiket még egy éjszakára sem kapnának meg.

És azért mert 1x, valami hasonló megszánta őket, és lefeküdtek velük.

Gondolná az ember, az ilyen átlag nők, átlag férfiakat keresnek.

Hát nem.

És ott szórakoznak több éven keresztül a társkeresőn, behülyítve evvel rengeteg komolyabban társat kereső férfit.

2017. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Én átlag alatti vagyok, úgyhogy az én szemszögemből szinte lehetetlen alapból is. De azért egy időben, hirtelen felindulásból regisztráltam pár társkereső oldalra, próba szerencse alapon. Írtam is jó pár levelet a nekem szimpatikus nőknek. Választ csak elvétve kaptam, nem meglepő módon az is mind nemleges válasz volt :). Körülbelül fél év után töröltem magam. Nem láttam értelmét tovább próbálkozni.
2017. máj. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Egy társkereső oldalon vagyok fent. Nem tartom magam rondának inkább átlagosnak, Ha esélyt kaptam randira sose volt rossz, De a társkereső az katasztrófa, Kb 20 lányból egy írt vissza hogy: "Nem egymást keressük".

Azóta nem is írtam senkinek, értelmetlen, pedig élőbe szerintem jól kitudok jönni a lányokkal.

2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is borzalmas, én 22-26 éves férfiakkal ismerkedtem társkeresőn, van kb. 300 tetszikelés az adatlapomon, ennek a nagy része olyan emberektől jött, akiknek elég ránézni a profilképére (faarc, izmok, kocsi a háttérben, napszemcsi), adatlapjukon érdeklődési körnek ott van mr. busta, meg vásárlás, meg divatmárkák... Az enyémen Bukowski, Virginia Woolf meg ilyesmi van 😃

A másik része pedig vagy nagyon jó pasi és legalább nyíltan vállalják, hogy szexet keresnek, vagy borzalmas kinézetű emberek, akik persze komoly kapcsolatot, és ilyen szöveggel írnak rám: "sya, szép vagy nagyon a képeken ☺ ismerkedni?" vagy a másik kedvenc típus: "aranyos lány vagy, XY" és a best az "én is művész vagyok, zeneszerző, és te író vagy? Szerintem mi összeillünk 🙂"....

Most ilyenből egy normális, humoros, intelligens srácot hogy szúrjunk ki?

Amúgy nekem tök random sikerült, mert csak úgy böngészve megfogott a profilképe kreativitása, más volt mint a többi, és személyiségre is kitűnik bőven 🙂 de ez ilyen egy a millió jellegű dolog, személyesen is pont ennyi esélyünk van megismerkedni szerintem


22N

2017. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

Azért Virginia Woolf és Mr. Busta között van egy elég széles átmenet, ezt gondolom te is érzed, kedves 9-es. :)

Elhiszem, hogy sok a retardált, de szerintem ki lehet kerülni az ilyen faarccal kocsival pózoló gyerekeket. Bár én csak Tinderen voltam fent, hidd el, nekünk se egyszerű a sok csücsörítős, iPhone-os lány között lavírozni, akik a nyakukba feltolják a melleiket.

2017. máj. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!