Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak is ilyen nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak is ilyen nehéz a társkereső oldalakon ismerkedni, mint a nőknek?

Figyelt kérdés

Átlagos kedves lány vagyok, nem vagyok ronda és kövér. Voltam fent társkeresőn és hát borzalom volt, mielőtt mondanátok esélyt adtam az elsőre nem helyes, tényleg elhízott férfiaknak is.

Volt amikor egy kövér férfival találkoztam és tök jól elbeszélgettünk, de a végén benyögte hogy szimpi vagyok neki de most komolyra ő nem gondol....

Volt olyan aki eltűnt.... volt hogyan aki egész randin anyukájáról beszélt vagy egzisztenciáját fitogtatta, milyen sikeres üzleti dolgai vannak, kocsija milyen jó stb.....


Hangsúlyozom előnytelenebb külsejű pasinak is esélyt adtam!!


2017. máj. 30. 09:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg mindig az volt, hogy "látom te is debreceni vagy, ismerkedünk?" és így ennyi. Elég lett volna a lakhelyet kitölteni, mert egyáltalán semmi másra nem reagáltak az adatlapomból. "Na ez közel van, jó lesz". Kiábrándító. :-/
2017. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én nem regisztráltam de ezek után nem is fogok.


Úgy tűnik alkalmatlanok a társkeresésre a társkereső oldalak.

2017. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Magyarul randizgattál. Nem, a férfiaknak nem "ilyen" nehéz, hanem sokkal nehezebb.

Olyan, mintha két ember kocsit akarna venni. Az egyiknek alig akad pénze, hogy egyet megvegyen. A másik többet is megvehet, válogathat közöttük. Akkor szerinted melyik van nehezebb helyzetben?

Én aláírom, hogy a nőknek az élet bizonyos területein sokkal nehezebb, az ismerkedés viszont egyértelműen nem tartozik ide. Lehet lepontozni.

2017. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 mikeXxX ***** válasza:
100%
Én férfiként írom hogy gyakran vicc kategória ami megy egy társkeresőn vagy lelkileg kiégett emberek vannak vagy nincsenek tisztában saját kinézetükkel de abba is belefutok gyakran hogy csak szexpartnert keresnek a nők aztán ott van a másik tényező amikor valakinek kilométeres elvárása van és cserébe ad kb 6 métert aztán ott van az is amit ér a kérdező hogy eltűnik valaki bár az is tény én is tűntem már el mivel az utolsó levélben azt írta az illető majd írok ha végzek na ezek szerint még nem végzett mert azóta is ír nekem én pedig nem vagyok papucs akivel lehet packázni nagy a tenger :) ! 37f
2017. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy férfi hergelő kamu kérdés látszik egyértelműen ne dőljetek be minden nap tapasztaljuk mi az igazság szánalmas ez.
2017. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal nehezebb.

Jó sok lánynak írtam, de a többség vissza se írt vagy valamivel lerázott. Az az egy, aki meg adott esélyt, mindenféle indok nélkül eltűnt.

Talállozóról még csak nem is álmodtam...

Volt még 3 lány, aki úgy kezseményezett nálam, de az egyik nagyon nem volt az esetem, a másik 2-nél meg túl nagy távolság. Bár én is előnytelenebb külselyű vagyok.

2017. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem voltam még társ keresőn és soha nem is fogok,de muszáj volt erre a kérdésre rákattintanom hogy miért mennek fel az emberek arra,és mit várnak? Most komolyan ennyire nem vagytok azzal tisztába hogy a társkereső oldalak mindegyike egy nagy vicc,ráadásul szánalmas is. Eleve nem ismerkednék olyan emberrel (Még barátilag se!),aki felregisztrál egy ilyenre. Ezzel csak az igénytelenségeteket mutatjátok meg saját magatok felé,de várjátok a jót pár klikkeléssel,és 0 munkával.Ez nem így működik. Lehet lepontozni,de az igaszságon ez akkor sem változtat...
2017. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A férfiak kb. 100-szor rosszabb eséllyel indulnak itt.
2017. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok


bőven átlagos a külsőm, sőt még azt is kiraktam, hogy elég kerek vagyok mindenfele, egy ismerősöm szerint még a képeim is tök előnytelenek, és igen, ennek ellenére több mint 300-an rányomták az adatlapomra a szívecskét, szóval ez egyesek véleménye szerint egyenlő azzal, hogy:

- bőven válogathatok a pasik közt

- kiválaszthatom az alfahímet (:DDD ezt a kifejezést eskü, itt GYK-n hallottam először, de igyekszem is csak itt használni)

- az én szintemen jóval felül választhatok


és mindez azért, mert nő vagyok.


Aki társkeresőzik.


A valóság viszont nem itt kezdődik.


És tudom, #10-es, hogy van egy széles és nagyon klassz réteg a kettő között, és én is több vagyok egy könyvmolynál, senkit nem utasítottam vissza azért, mert nem tudta, ki Czóbel Minka (én szívesen meséltem róla mindenkinek, viszont azért kapott már rossz pontot ismerkedésnél srác, mert rohadtul nem érdekelte, és ez igazából a szíve joga, csak engem hagyjon akkor), de többre tartom magam, mint hogy egy mr.busta/pumpedgabo/valóvilág1-2-3-érából jövő sráccal próbáljak bármit is.

Nem magamat akarom megtalálni a másikban és nem is a phd-fokozat a kulcs a szívemhez. Felőlem bármilyen hobbija, érdeklődési köre lehet, amíg azt igazán lelkesen, szenvedélyesen szereti, és nem csak pótcselekvésekkel tölti ki a szabadidejét. A lego-figurákat gyűjtögető és fényképezgetőtől, a nightcore-okat csináló elvont sráctól, és a tekerős, túrázós, minden állatot imádóig nekem nagy a tűréshatárom és én ezeket tényleg szeretem a másikban :)


Fogalmam sincs, ki az a Stölkler Éva, de örülök, ha ő is szereti Bukowskit, vagy Virginia Woolfot :D


Amúgy Kérdező, ne aggódj, én is gyűjtöttem pár szép randi-emléket társkereső révén, de később ezekből lesznek a legjobb sztorik :) Szóval vagy légy türelmes, vagy hagyd és bízd a mindennapokra :)

2017. máj. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Köszi a kiegészítést, kedves 9-19-es, erre voltam kíváncsi. :)
2017. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!