Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért növekedik a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért növekedik a férfiak száma az internetes ismerkedős oldalakon amikor egyre nehezebb a férfiaknak ismerkedni ilyen helyeken?

Figyelt kérdés
Régen emlékszem volt olyan ismerkedős oldal ahol több nő volt mint férfi (nők lapja coffe) most ez megfordult mindenhol, sőt egyre inkább nő a férfiak száma de miért.....hiszen egyre nehezebb az ilyen oldalakon az ismerkedés?
2017. máj. 1. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert mindenki meg szeretné adni a lehetőséget, hogy hátha sikerül neki is.
2017. máj. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Talán mert a férfiak nem érzik (annyira) cikinek. Több nő ismerősöm is van, akik azért nem akarnak neten társkeresőzni, mert:


- ismerősök meglátnak ott aztán mit szólnak


- azt gondolja rólam mindenki, hogy élőben már egy férfinak sem kellek


- csak bunkó pasik vannak ott, akikkel úgysem jöhet össze semmi komoly.

2017. máj. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg a kérdést és kapsz egy választ. Azért nehezebb a férfiaknak ismerkedni ilyen helyeken, mert a számuk egyre nő. Önmagát gerjesztő folyamat. Miért van egyre több annak dacára, hogy egyre nehezebb ott az élet ? Mert hülyék vagyunk sajnos :D

30/f

2017. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"ismerősök meglátnak ott aztán mit szólnak "


:D

ha én meglátom az ismerőst, mit szólok? :D Vagy neki kevésbé ciki fenn lenni, mint nekem?

2017. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%

"ha én meglátom az ismerőst, mit szólok? :D Vagy neki kevésbé ciki fenn lenni, mint nekem?"


nem, mert a nők egy része csak egótuningnak van fent a párkapcsolata mellett, és ha netán észreveszi azt a kicsit szürkébb kolléganőt a társkeresőn, akkor gondoskodni fog róla, hogy az egész cég megtudja, és kicikizze (persze, nem egyértelműen, csak a megfelelő mérgezett szavak módszerrel)

2017. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: Bizony. "Tudtátok, hogy a Bea meg fent van az x társkeresőn, majd csak nézzétek meg, milyen képet rakott ki magáról, nem csoda, ha nem kell senkinek sem..." Aztán a vicces kedvű férfikollégák meg írnak neki pár levelet, a válaszon meg jól elszórakoznak. Csak közben azt nem veszik észre (vagy nem érdekli őket), hogy szegényt megalázzák ezzel.
2017. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

élőben se könnyebb.


Utcán idegeneket leszólítani, vagy kocsmába.. normális nő nem jár kocsmába, discoban ahol a saját hangomat nem hallom?! Tesco nem arra való, ez az oldal, cset oldal, nem arra való.


kifogás mindig mindenhol van annyi, hogy már padlást lehet vele rekeszteni

2017. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#5-6: hát én ilyenkor inkább azt a rosszindulatú nőt aláznám, aki ilyeneket mond szegényről. Kezdésnek megkérdezném, ő egyáltalán honnan tud erről, meg mi köze hozzá...
2017. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Még nem voltam olyan helyen, ahol vki ne mondta volna, hogy "én itt és itt nem ismerkedem". Társkeresőn ilyet mondani azért elég szürreális lenne :D
2017. máj. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mondjuk a társkereső oldalakat a társkeresés szempontjából a legkevésbé hatékonynak és egyben legfrusztrálóbbnak tartom, de ettől függetlenül mondjon már nekem valaki olyan helyet, ahol lehet ismerkedni és nincs legalább 5x annyi férfi minden szabad nőre?
2017. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!