Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak szimpatikusabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak szimpatikusabb lesz egy lány, ha az ő általa preferált stílusban öltözködik?

Figyelt kérdés

Pl. ha egy férfinak bejönnek a sportosabb öltözetű, hosszú hajú lányok, akkor az alak és az arc másodlagos lesz?

(Nem úgy értem, hogy egyáltalán nem fontos, csupán nem az a legfontosabb.)


2017. ápr. 25. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem. Nekem az arc a legfontosabb, ha már a külső-

ségeket nézzük, a ruházat nagyon a végén van a sornak.

2017. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemnagyon számít. Az alak és az arc mögött sokadlagos tényező hogy hogy öltözik, szinte semmit sem számít.
2017. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem sem a ruhatár érdekel, hanem az illető személyisége. Ha a ruháival akar befolyásolni, az inkább rosszpont.
2017. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elegánsnak elegáns, de ha neked nem ez a stílusod akkor úgymond ne játszd meg magad :)
2017. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább mondom azt, hogy van pár "öltözködés" ami nagyon unszimpatikus (plázaribi, erőltetett aktuális divat pl), de amúgy semleges a téma.
2017. ápr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öltözködjön alkalomhoz illően. Az arc és alak mindig elsődleges, utána nézem a többit.
2017. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A személyisége, az arca, az arc mimikája a gesztusai fontosabbak. Öltözködni mint nő tudjon azért, legyen ízléses a legtöbbjüknek úgyis passzol a stílusához. Maga az ember számít!
2017. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mindenkivel így van szerintem, nem csak a férfiakkal.

Az öltözködés az egyfajta önkifejezés, tehát valamennyire a személyiséget tükrözi.

Nekem pl határozottan szimpatikusabb egy nő, ha kicsit ilyen lázadóbb stílusban öltözködik, punk, rocker, ilyesmi, mert én is ilyen személyiség vagyok, nem is szimpatikusak az ilyen szuper-elegáns emberek, se a nők, se a férfiak.

2017. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az öltözködéssel részében kifejezed önmagad, így személy szerint gyerekesnek tartom és nem "szimpatikusabbnak" ezt.

Meg amúgy is, mindenki abba legyen amiben jól érzi magát.

Just my two cents..24F

2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!