Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, akinek annyira fontos egy nő külsejében az arca, hogy pusztán a pofija képes "elvinni" az egész nőt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy annyira sokat nyom a latba nálatok egy nő arca, hogy ha megtetszik egy arc, akkor "nyaktól lefelé" már nem is érdekel titeket, hogy milyen. Pl.: némi súlyfeleslege van, tetkója van, túl kicsi/túl nagy a melle, stb...


Ezt úgy általánosságban értem, hogy minden nőhöz így viszonyultok. Tehát nincs jelentősége, hogy milyen az alakja, milyenek a lábai, a dereka, a feneke... (Azt azért tisztázzuk, hogy egy nő akkor is lehet szép arcú, ha némi túlsúllyal küzd - bár lehet, hogy lesznek ellenvélemények.)


Vannak itt ilyen férfiak, akiket képes teljesen elvarázsolni egy női arc, háttérbe szorítva a külső többi aspektusát? Bochkor Gábor nyilatkozta egyszer egy interjúban, hogy ő ilyen és mindig is ilyen volt.



2018. jan. 3. 17:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Most a szép arcot ne keverjük mär az átlagos vagy jó arccal!


Mert angyalarca keveseknek van!

2018. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A technika mai állása mellett egy jó profilkép, nem jelent semmit. A műtermi fotót persze nem említem. Én arra következtetek ebből, és tapasztalom, hogy magát is olyannak érzi a hölgy mint a fotó, s ahhoz keres párt.
2021. máj. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!