Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, akinek annyira fontos egy nő külsejében az arca, hogy pusztán a pofija képes "elvinni" az egész nőt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy annyira sokat nyom a latba nálatok egy nő arca, hogy ha megtetszik egy arc, akkor "nyaktól lefelé" már nem is érdekel titeket, hogy milyen. Pl.: némi súlyfeleslege van, tetkója van, túl kicsi/túl nagy a melle, stb...


Ezt úgy általánosságban értem, hogy minden nőhöz így viszonyultok. Tehát nincs jelentősége, hogy milyen az alakja, milyenek a lábai, a dereka, a feneke... (Azt azért tisztázzuk, hogy egy nő akkor is lehet szép arcú, ha némi túlsúllyal küzd - bár lehet, hogy lesznek ellenvélemények.)


Vannak itt ilyen férfiak, akiket képes teljesen elvarázsolni egy női arc, háttérbe szorítva a külső többi aspektusát? Bochkor Gábor nyilatkozta egyszer egy interjúban, hogy ő ilyen és mindig is ilyen volt.



2018. jan. 3. 17:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a férfiakat kérdezted...

Nincs olyan,hogy valaki tökéletes, arcra, testalkatra, bájos, kedves, okos, értelmes, valamiből engedni kell.


Tökéletes alakot nem lehet "csinálni", az egy adottság, amit ugyan lehet formálni, de csak az adott testalkathoz mérten.

Pl. akinek nincs dereka az hiába edz, hiába az esetleges mellplasztika, nem tud változtatni magán.


Viszont egy tökéletes sminkkel lehet szép arcot varázsolni a kevésbé szépből is :). Bár mindig sminkben sem lehet járni.

2018. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon arcmániás pasi vagyok. Először azt nézem meg, ez csábít arra, hogy vissza-vissza nézzek rá. Általában viszont az azért látszik az arcon is, ha valakin sok felesleg van. Ha valakinek megtetszik az arca, akkor nem igazán érdekel milyenek a lábai, feneke, dereka és melle pedig legkevésbé.
2018. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Én arcpárti vagyok.

Szerintem akiknél a test többet nyom a latba, azok a felszínes emberkék, akik zacskóval a fején is megdugnának egy számukra nem tetsző, csak jó testű nőt.

2018. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de valahol minden "összeköttetésben" van.

Pl. olyan arc tetszhet, ami nem ilyen holdvilág, akkor biztos a testalkat sem túlsúlyos.

Plusz az arcra némileg kiül a személyiség is.

2018. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#14-es: az utóbbira egy közismert ellenpélda Ashley Graham. (Akinek a nyilatkozatait egyébként ki nem állhatom.)
2018. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
az arc a legfontosabb. igénytelenül dagadt nővel viszont nem jönnék össze, de az már arcon is szokott látszani sokszor.
2018. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi hogy idepofátlankodok, de hátha segít a statisztikában :D nálam van ilyen tulajdonság, ami el tudja vinni az egész nőt: az alakja. Nem kell bombázókra gondolni, manapság már egy átlag alkat is elég kapós, szóval nagy a küzdelem..


Másik oldal: találkoztam lánnyal, akinek tényleg szép volt az arca, de egyszerűen "teltkarcsú", "husis", "duci" volt, magyarul (a férfiak nyelvén) kövér. Nem jött be, hiába a szép arc.

2018. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
arc
2018. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
szep arc busi test ( nem kover) vagy vekonyka mind1. Bajos arc olyan mint egy angyal.
2018. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Sztem hiába tökêletes valakinek a teste kisportolt ha a kisugàrzása egyenlő a 0-val.
2018. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!