Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartják "éretlennek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják "éretlennek" aki még 30 évesen a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor lóg a szülei nyakán és csak élősködik, hanem én azt nem értem, hogy ha közel a munkahely, nincs barátnő aki miatt érdemes lenne költözni, segíti az ember a szüleit, beszáll a rezsibe, kajába, mindenbe.... az miért baj? Mi értelme lenne 3 házzal odébb költözni csak azért, hogy hazamehess 4 fal közé egyedül, miközben az albérleti díjjal tömöd egy idegen zsebét ahelyett, hogy azt a havi 50-80ezret félre tennéd egy saját lakásra, vagy legalább az önerőre. Amíg nincs párod, családod addig nincs sok értelme külön menni.

2017. dec. 22. 20:30
1 2
 11/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
Ha úgy él otthon, mint én annak idején, hogy a szülői házban, de külön háztartást vezetve, az nem gáz. Engem apám meg is fojtott volna, ha nem mosok, főzök, takarítok magamra. Ez reális elvárás egy férfival szemben is.
2017. dec. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 MolotovPunk ***** válasza:

Sokan éretlennek tartják az olyan embereket,akik 30 évesen még a szüleivel élnek,de fogalmuk sincsen róla,hogy ki miért és milyen okok miatt lakik még otthon szüleivel.

Én pl azért,mert lakáshoz közel van a melóhelyem,plusz jó pár éve nincsen barátnőm,emellett szüleimmel is jól kijövök és pénzügyileg is adok haza jócskán lóvét.

Minek menjek akkor egyedül nyomorogni egy albérletbe?


Egyébként éltem külön is szüleimtől,de szétmentünk barátnőmmel,így haza költöztem egy idő után.

Mellesleg a magyar fizetések köszönőviszonyban sincsenek a nyugat európai bérekkel...Unokatestvérem Svédországban él lassan 8 éve és ott azért él sok 25 meg 30 éves srác és lány külön lakásban,mert megtehetik.

/Normális élhető béreket keresnek./

Nem mellesleg ott sok 30 éves embernek már saját lakása,autója van,nem idegen zsebeit töltik tele albérleti díjjakkal.....

2017. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

És ha pl. felviszel magadhoz pasit/csajt (mert ha nincs is állandó párkapcsolat, azért nemi életet nem árt élni néha), akkor az éjszaka közepén lábujjhegyen kikerülitek anyuékat a másfél szobás panelban és igyekeztek csendben szexelni a papírvékony falak mellett? Ha haverokkal akartok iszogatni este, ahhoz is előbb engedélyt kérsz anyuéktól?


Szerintem nem egészséges otthon lakni egy bizonyos kor után (nagyobb, többszintes házban vagy különálló épületben még okés), saját tapasztalatból írom. Tudat alatt mindig ott motoszkál majd az ember fejében, hogy nem egy felnőtt, önálló ember, aki úgy éli az életét, ahogy akarja, beleszólás nélkül.

2017. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!