Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék egy könyörtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egy könyörtelen, szívtelen r. banc?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fontos volt számomra a hűség, tisztesség, becsület. Mindenhez és mindenkihez nagyon lelkiismerettel álltam. Viszont mindig kihasználták a jóindulatomat. Ezért meg szeretnék változni!
2017. dec. 14. 14:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ne légy! Inkább darázs!
2017. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az exem, akit életemben először közel engedtem magamhoz inkább választott és becsül egy olyan csajt, akinek csak a szeretője lehet és aki mindenkivel dug. Sőt, jobban becsüli az olyan exeit akik átvágták, kihasználták, megcsalták, mint engem aki minden hülyeségében melllette állt. Mikor bunkó volt, akkor is mellette voltam, de semmit nem ért. És mindig ez van. Kihasználják a jó szívem és belefáradtam.
2017. dec. 14. 15:27
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak válogatsd meg kiben bízhatsz. :) Ennyi. Én is ilyen kis naív voltam. De ez nem jó. :) f/18
2017. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Legyél olyan kegyetlen mint Szörnyella De Frász:))
2017. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

" Mindenhez és mindenkihez nagyon lelkiismerettel álltam. "


Ezt nem kell. Csak akik megérdemlik és nem kihasználják.

Van egy erős vonal a tisztesség és a balekság között-

2017. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát akik ki akarnak használni, biztos kuvára érdekelni fogja őket, hogy egy szívtelen rib.anc vagy. Még örülnek is neki, legalább nem kell veled lelkizniük. Csináld csak! :DDD
2017. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Az az exedet minősíti, nem pedig Téged. Fogadd meg a többiek tanácsát. :)
2017. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azt úgy tudod a legegyszerűbben kivitelezni, hogy magadba bolondítasz egy ilyen lúzer, huszonvalahány éves, szűz kockát. Húzgálod lóvéval, sutyiba meg az én cerkámat sz*pod.
2017. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez neveltetés, és szocializáció kérdése. Engem egy olyan nő szívatott meg aki te szeretnél lenni, és kb olyan voltam mint te, csak férfiban.


Az a csaj kb így lett olyan:

-egyik szülő nevelte, másik(az anyuka) az új családjával élt messze

-rendészeti iskola, közben pedig a szervek által lefoglalt vicces növényeket árulta

-dolgozott a szakmában, felajánlották neki (is, mint minden jobb nőnek), hogy előléptetést kaphat, ha természetben kompenzál a felettesnek, de nem fogadta még el, de látott sok "érdekességet" mik mennek a szerveknél (mutyik, bűnözés, és kb mindenki-mindenkivel szexel)

-celebekkel, "sztárokkal" "üzletemberekkel" ismerkedett össze, és segített nekik "ügyeskedni", ahogy ez szokás a testületnél, ha extra pénz kell, ebből kifolyólag sznobbá vált

-kapcsolataiban többször lepattintották, átverték

-abortusz, vetélés

2017. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez nevetseges! Ne legy gyerekes csak mert kinasztak veled! Csereb nem kell neked is kibaxsznod a jofejekkel mert ez nem ilyen lenne...
2017. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!