Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet ennyire szívtelen egy nő?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmről van szó. Úgy volt, hogy költözik a városomba. Sokat beszélgettünk, majd bevallottam neki, hogy szeretem. Ő is írta, hogy szeret. Segítettem neki a költözésbe, béreltem albérletet neki, autóval elhoztam. Vettem neki ajándékokat. Ő meg mindenem kritizálta. A cipőm, a ruháim, a mobilom, a számítógépem, tényleg mindent. Én cserébe szeretetet adtam neki, de mindig kaptam tőle a megszólásokat. Pazarolt mindent. A mosószert, az öblítőt, a papírtörlőt, a sampont, de nem ment el dolgozni. Aztán egy nap közölte velem, hogy ő inkább otthon marad, mert talált munkát. Engem meg eldobott, mint egy szemetet. Mindig azt hangoztatta, hogy a barátnői milyenek vele, mert kihasználják őt. Hogy ő mindent megcsinál nekik, de ő nem számíthat rájuk. Mindene a macskák. Sokszor kajára sem volt pénze. Én elhittem, hogy tényleg egy szeretni való nő és ezt kaptam tőle. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen?
2016. aug. 20. 12:57
1 2
 1/17 Inessential ***** válasza:
91%
#1, nem a nők ilyenek, hanem bárki lehet ilyen. Ez független az ember nemétől.
2016. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
#2 Férfiak között is akadnak ilyenek, a nők viszont mind.
2016. aug. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem szívtelen, inkább élősködőnek mondanám. Te voltál ostoba, hogy gazdaszervezete lettél ennek a kártevőnek és kiszolgáltad, mint egy csicska, te teremtettél életteret ennek a parazitának. Amit lehetett legombolt rólad, aztán mivel több hasznodat nem vette, elegánsan lelépett. A szeretet azonban ő sem kapta meg tőled, azt ajándékokkal önmagában nem lehet megvásárolni, ezzel max azt érted el, hogy melletted maradt, de nem voltál férfi akire felnézhetett volna, akit tisztelhetett volna, akit szerethetett volna. Pusztán üzleti kapcsolat volt köztetek, te teljesítetted a kívánságait, ő meg ezért cserébe ágyba bújt veled, nem voltál több mint egy kitartó ügyfél egy középszerű prostinál.
2016. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Inessential ***** válasza:
86%
#3, minden nőt ismersz?
2016. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"de nem voltál férfi akire felnézhetett volna, akit tisztelhetett volna, akit szerethetett volna."


De, képzeld FÉRFI voltam. Ő viszont nem volt nő, csak egy hazug.

2016. aug. 20. 13:12
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Aki pincsikutyaként lesi a nő kívánságait és közben hagyja, hogy a csaj még jól belé is rúgjon, szét is kritizálja, az nem férfi. Kétségtelenül ő sem viselkedett nőként, de te hoztad ki belőle a prostit. Egy valódi férfi ezt nem hagyta volna.
2016. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez a mai kor szelleme.
2016. aug. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

"béreltem albérletet neki, autóval elhoztam. Vettem neki ajándékokat"


Te tényleg ilyen hülye vagy?!

2016. aug. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Esetleg te.
2016. aug. 20. 13:45
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Legyen ez tanulság, legközelebb ne hagyd magad, ne legyél papucs, vagy kb a felmosórongya voltál a csajnak.

Nem szabad elhalmozni minden hülyeséggel a nőket, mert csak kizsigerelnek, és visszaélnek vele.

2016. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!