Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan lehet ennyire szívtelen egy nő?

Figyelt kérdés
A volt barátnőmről van szó. Úgy volt, hogy költözik a városomba. Sokat beszélgettünk, majd bevallottam neki, hogy szeretem. Ő is írta, hogy szeret. Segítettem neki a költözésbe, béreltem albérletet neki, autóval elhoztam. Vettem neki ajándékokat. Ő meg mindenem kritizálta. A cipőm, a ruháim, a mobilom, a számítógépem, tényleg mindent. Én cserébe szeretetet adtam neki, de mindig kaptam tőle a megszólásokat. Pazarolt mindent. A mosószert, az öblítőt, a papírtörlőt, a sampont, de nem ment el dolgozni. Aztán egy nap közölte velem, hogy ő inkább otthon marad, mert talált munkát. Engem meg eldobott, mint egy szemetet. Mindig azt hangoztatta, hogy a barátnői milyenek vele, mert kihasználják őt. Hogy ő mindent megcsinál nekik, de ő nem számíthat rájuk. Mindene a macskák. Sokszor kajára sem volt pénze. Én elhittem, hogy tényleg egy szeretni való nő és ezt kaptam tőle. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen?
2016. aug. 20. 12:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem zsigerelt ki, mert azért padlóra nem kerültem csak a mai napig nem tudom, hogy miért tette ezt. Mert szegény családból való, nem egy elkényeztetett liba volt, ezért is hittem, hogy ő más.
2016. aug. 20. 13:49
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is van egy kérdésem: Hogy lehet valaki ilyen hülye, hogy bedőljön egy ilyen csajnak?
2016. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki így hagyja, hogy beszopassák...

Őszintén szomorú, hogy ilyen megtörténhet emberekkel, de csak azt tudom javasolni, mint amit az itteniek mondanak a megdugott, majd eldobott nőknek: legközelebb válassz jobban, és ne legyél ilyen kis naiv...

2016. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te is buta vagy, mert nagyon papucs, tutyi-mutyi, mézesmázaskodó, kéztördelő, nők számára túl kedves, rendes, jófej vagy. Miközben semmit nem vártál el cserébe. Nem vagy tökös, magabiztos, önbizalommal teli, közvetlen sem.


Az hogy nem vagy férfi, az nem az ő hibája. (Persze ő is egy kihasználós ku rva (!!!), de akkor is te ástad magad alatt a sírodat, hogy ilyen férfiatlan és lúzerkedő ember vagy).


24/F

2016. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
szóval ha bántani foglak, szeretni fogsz? Mert úgy tűnik a jósággal egy nő kitörölheti :)
2016. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:

Igen, az vagy.


1. Nem volt neked apád, aki már kiskorodtól kezdve helyes módon csajozni tanított volna?


2. Nem a kedvességgel volt a baj, hanem hogy ezt feltétel nélkül adtad és nem vártál el semmit cserébe. Még csak tiszteletet sem. Ahogy írták többen is: Az alapján amit leírtál, elég tutyi-mutyi, papucs lehetsz, aki nem egy túlságosan tökös vagy magabiztos férfi. Ezt az alapján gondoljuk, amit eddig írtál magadról

2016. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de a Te hülyeséged. Ha valaki mindent kritizál, elfogad, cserébe semmit nem nyújt, Te meg halmozod az a legnagyobb butaság. Magadat csaptad be, ahelyett, hogy nyitva lett volna a szemed. Rossz emberismerő vagy, ezért még sokan ki fognak használni nők és férfiak az életben egyaránt. Logika nélkül csak az érzelmeid vezérelnek. Oké a szerelem vak, de azért a kihasználásnak is vannak fokozatai, mindent nem kell eltűrni, nem csak partnertől, családtagoktól sem.
2016. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!