Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek szívtelen lennék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szívtelen lennék, vagy mi bajom van?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy empatikus lány vagyok. Most viszont szakítunk a barátommal (2 hónapja járunk), ő nagyon szeret engem, nagyon fáj neki, hogy lassan vége. Azon kapom magam, hogy nem érzek semmi szívfájdító dolgot, pedig voltam már olyan helyzetben, hogy engem dobtak, tudom milyen az a szenvedés. Leírja miket érez, de különösebben nem sajnálom, és ez szemétség, tudom. Soha senki nem volt velem annyira kedves, és nem szeretett senki annyira, mint ő, de sajnos nem tudtam viszonozni az érzelmeit. És ha eddig nem alakult ki, kár erőltetni. 23L
2016. jún. 8. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Soha senki nem volt velem annyira kedves, és nem szeretett senki annyira, mint ő"


Ha nem is tudod viszonozni legalább mutatnál egy kis együttérzést felé így össze fogod törni teljesen hónapkora szegény srácot.

2016. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem lenne jobb először szerelembe esni egymással randik, talik során, azután összejönni? Miért fordult meg a világ?

Nem szereted, éppen ezért nem is gyakorol rád hatást. Végső soron arra gondolnék, hogy a korábbi csalódásaid miatt lelkileg valahol megtörtél.

2016. jún. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Annál többet, hogy sajnálom, nem tudtam őszintén kipréselni magamból. Minden olyan elcsépeltnek hangzik. Nem tudok ilyen mondatokat mondani, mint pl. Jön majd valaki, aki igazán szeret, az idő segít stb. Kérdezgettem, hogy van-e akivel beszéljen, van-e olyan, aki támogatja. Kiderült nem is szólt a barátainak, egyedül szenved. Rávettem, hogy mondja el nekik, hogy legyen aki mellette ááljon. Nagyon rossz neki, de egyszerűen nem érzem át a helyzetét. És nem tudom miért. Pedig sokat csalódtam már, elég durvákat, szóval tudom milyen nehéz feldolgozni.
2016. jún. 8. 22:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg csak felsz az intim kapcsolatoktol. Nincs ezzel baj sokan csinaljak.
2016. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. Én is gondoltam erre. Igazából minél inkább "rám telepedett", és rengeteg szívecskés üzenettel stb. halmozott el, annál inkább kihátráltam észrevétlenül a kapcsolatból. Próbáltam megbeszélni vele többször, hogy egy kicsit sok ez nekem, de ugyanúgy folytatódott, ugyanúgy eláraszott a sok cukisággal, ami érthető, ha ő ilyen nagyon érzelmes típus.
2016. jún. 8. 22:53
 6/19 A kérdező kommentje:
2. Az, hogy megtörtem, igaz, régi ügy miatt a férfiakban soha nem fog szerintem teljesen helyre állni a bizalmam, bár igyekszem. :) Éreztem vonzódást, és nagyon szimpatikus volt, bár tényleg túlzásnak érzem, hogy 2 hét múlva már összeköltözésről stb. beszélt. Érdekes módon ezek inkább eltávolítottak tőle, nem tudom más nőnek mennyire imponál.
2016. jún. 8. 22:58
 7/19 anonim ***** válasza:

az elején még én is elvoltam árasztva. egy év után meg már.... :D pf, semmi, örülök egy kis kedvességnek.


nem szeretted, ennyi az egész.

2016. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az tényleg gáz, ha két hét után ilyenekről beszélt, mint összecuccolás. Még 2 hónap után is korai ez. 2 év után már más kérdés.
2016. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
7. Nem szerettem, de nem is ezen akadtam fenn, hanem, hogy nem érzem át a helyzetét, különösebben "nem hat" meg, hogy mennyire szenved (pl. hogy egy hete miattam sír és iszik). Szerintem nagyon hülye teória, de van egy olyan fész bennem, hogy mi van, ha ez valahol megbosszulja magát? Itt van egy talpig rendes, érzelmes srác, aki nagyon szeret. "Eldobom" magamtól, de mi van, ha épp emiatt, majd én járok így, én fogok csúnyán csalódni? Hülye elmélet, tudom :)) És annyira nem is vagyok vallásos.
2016. jún. 8. 23:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Őszintén ? meg is érdemled, hogy visszakapd.
2016. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!