Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék egy könyörtele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék egy könyörtelen, szívtelen r. banc?

Figyelt kérdés
Eddig mindig fontos volt számomra a hűség, tisztesség, becsület. Mindenhez és mindenkihez nagyon lelkiismerettel álltam. Viszont mindig kihasználták a jóindulatomat. Ezért meg szeretnék változni!
2017. dec. 14. 14:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Aki az, arra sem az néz vissza a tükörből.
2017. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Ez annyira jellemgyenge hozzáállás. "Engem eddig mindenki átb-szott, és ahelyett, hogy megtanulnám, kiben bízzak és mit érdemlek, és mit követeljek másoktól, inkább átb-szok én is mindenkit, mert engem ne bántson senki".
2017. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Egyszerűen csak válogasd meg jobban, hogy kivel vagy jó fej.

Én is beleestem abba, amit írsz, mindenki megtaposott, azóta jobban odafigyelek hogy kiben bízok, a többiekkel meg nem vagyok tahó, csak semleges, hideg.

Működik!

2017. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
22%

Azon, hogy ri*banc legyél tudok segíteni: du*gjál velem.

A könyörtelen és szívtelen problémát viszont neked kell megoldanod.

2017. dec. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Ne akarj az lenni, csak válaszd meg jobban, hogy kiben bízol. Akin látod, hogy át akar verni, azzal lehetsz könyörtelen, szívtelen, de aki őszintén szeretne téged, azt ne mard el magadtól ezzel a viselkedéssel!


22/N

2017. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem tudsz változni, és ne is akarj. Ahogy előttem írták, inkább azt válogasd meg,hogy kivel állsz szóba és ne hagyd magad kihasználni. Ezen tudsz változtatni, de az alaptulajdonságaidon nem.


És persze Te sem hiszed,hogy annyira jó könyörtelennek, szívtelennek lenni?

Nem hiszem,hogy akkor azok a pasik találnának Rád akik a hűséges, tisztességes, becsületes, jóindulatú nőket keresik.

2017. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Meséld el mi a baj ki használt ki?


Miért nem próbálsz meg normális férfit találni?


HA felismered hogy valaki egy gyökér akkor hagyni kell és keresni mást.


Miért magadat okolod?

Szerintem szerethető nő lehetsz és te nem tudsz megváltozni hátrányodra ne is akarj egy két hülye miatt.

2017. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Változz merkel banyává;)
2017. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
te$a olyan gyá$z ez a kérdés, hogy gyújtanom kellet 2 gyertyát a rávesztegetett 20 másodpercem emlékére
2017. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%

15:06

Tesa gyújts egy jointra hülyébb már úgysem leszel el sem kell magad gyászolni.

2017. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!