Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet valaki ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ennyire szívtelen?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi a hosszú írásért, de ez most kikívánkozik belőlem.


Volt egy barátnőm 5 és fél évig, aki többször megcsalt, és kétszer kidobott, augusztus elején lett végleg vége, és kiderült, hogy összejött egy másik pasival pár hétre rá. Nekem is volt közben más, de mivel még nem tettem túl magam az exemen, nem voltam boldog. Vele vége lett, most hó elején pedig felkerestem a volt barátnőm, aki láthatóan örült, hogy végre beszélünk, és kiöntötte nekem a lelkét, hogy mennyire szemét módon bánt vele az a pasi, és szakított vele. Felmerült az újrakezdés, amit támogatott, egyetértett abban, hogy nekünk egymás mellett a helyünk, de állítása szerint időre volt szüksége, hogy "túltegye magát". Már ez furcsa volt, aztán egyre több jel kezdett arról árulkodni, hogy még szereti a fickót. De váltig állította, hogy ő nem megy vissza, mert nem bízna már meg benne. Találkoztunk, minden jól alakult, csók, ölelés, másnapi találkozó megbeszélése. Aztán másnap, mintha kicserélték volna. Szex volt ugyan, de szerinte nem olyan, mint régen. Kiabált, veszekedett velem, bevallotta, hogy a másikat szereti, miközben én minden szeretetemet kitöltöttem rajta. Teltek a napok, folyamatosan távolodott el tőlem, bulizásba kezdett, pasikkal táncolt, mikor én vártam haza, mert szívesen lettem volna vele. Majdnem öngyilkos lettem miatta, de ő önfeledten bulizgatott. Most pedig karácsonykor visszament ehhez a fickóhoz, nekem meg csak annyit írt, hogy hagyjam békén. Hogy lehet valaki ennyire kőszívű?

(ő 23, én 25, a másik pasi 34, egy munkatársa)



2016. dec. 27. 00:34
 1/6 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

"nekünk egymás mellett a helyünk"


Ezt a kijelentést szerintem már rég újra kellet volna értékelni.

2016. dec. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
volt nekem is egy hasonló, de ő többet nem tesz ilyet :D
2016. dec. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Ilyenek a nők. Pontosabban ez egy nagyon buta nő, a többiek udvariasabban adják elő ugyanezt. De te is buta vagy, már rég észre kellett volna venned, hogy nem vagy neki vonzó. Változtatnod kellett volna. A nők elég jól meg tudják mondani mi a problémájuk, vagy ha annyi esze nincs is, hogy elmondja, akkor is le lehet venni, ha figyelsz. Ha pedig aztán se megy, akkor keresned kellett volna egy másik nőt, akinek vonzó vagy. Sajnálom, de ez ilyen egyszerű. Csak magadon tudsz változtatni, a másikon nem.
2016. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Mocskos nő! Biztos csak a karácsonyi ajándék miatt ment vissza a vén palihoz! Januarban dobja majd, de te is dobd.
2016. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a csaj egy szívtelen r.b, te te sem vagy semmi, hogy tudod, többször megcsalt, ki is dobott, de te még mindig kiskutya módjára pitizel utána... hol az önbecsülésed, ember?? nem egy retkes törlőrongy vagy, bas.zki. mert ha akként viselkedsz, és hagyod, hogy ilyeneket megtegyenek veled, akkor annak képzeled magad. már az első megcsaláskor szakítanod kellett volna..
2016. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kkicsii ***** válasza:

Az utolsónak igaza van!

Megcsalt téged és még ezek után úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül?

Hol az önbecsülésed ember? Van egyáltalán olyanod?

Szedd össze magad, gyászold meg a kapcsolatot aztán kezdj el élni, mert ha így folytatod kihat egész életedre és a további kapcsolataidra i.

(Már ha képes leszel a kislány szoknyája alól kibújni végre és szét nézni a nagyvilágban.)

Lehet kicsit durván írtam le a véleményem, de figyelj.. nézz magadba és változtass, minden rajtad múlik ám!

L

2016. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!