Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek boldog, ha a társkeresésben és álláskeresésben is folyamatosan kudarc ér?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy rosszak lennének a képességeim, ahogy azt sem, hogy ne lennék vonzó sok nő számára. Csak egész egyszerűen én vagyok az élő példa arra, amikor minden balul sül el. Folyamatosan minden visszásan alakul körülöttem. Van 2 diplomám, de nem találok állást, interjúkra járok és ha találok olyat, ami tetszik, oda garantáltan nem vesznek fel, olyanra bezzeg felvennének, amiről már az interjún kiderül, hogy semmi esetre sem csinálnám. A társkeresés ugyanez, mindig olyan lányok vonzódnak hozzám, akik belőlem nem váltanak ki semmit, akik meg engem érdekelnek, azok meg tőlem nem akarnak semmit. Nem arról van szó, h nagy elvárásaim lennének, ilyen konkrét elvárásaim nincsenek is, csak hogy legyen benne valami, ami megfog és ez abszolút nem a külsőn meg ilyen felszínes tulajdonságokon múlik. Az elmúlt félévem igazából maga volt a pokol, egy darabig állásinterjúkra és randikra jártam folyamatosan, de magukon a randikon is úgy éreztem magam, mintha állásinterjún lennék. Aztán belefáradtam és pár hónapja már nem is próbálkozom. Igazából tökmind1, hogy direktbe nyomatom a társkeresést, vagy éppen direkt nem erőltetem hanem mindenféle mással foglalom el magam, mert végeredményben ugyanúgy nem történik semmi. Itt korábban tettem már fel hasonló kérdést, de max olyan tanácsot kaptam, hogy ne foglalkozzak vele, mert majd magától jön, csináljak más hobbikat stb., hát ezt kipróbáltam több hónapig és semmi változás nem történt.
2017. dec. 11. 10:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Egyetem alatt sok minden összejött, de nyáron befejeződött és azóta teljesen szétszéledt mindenki.
2017. dec. 11. 11:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Figyu, a mai fiatalság legnagyobb baja, hogy nulla munkával akar vagyont harácsolni rövid idő alatt. Én is dolgoztam diplomás létemre olyan helyeken, ahol qrvára nem akartam, de rávitt a kényszer, élet. Most már egy kulturáltabb helyen vagyok, de ehhez idő kellett. Viszont észrevettem, hogy ha hozol áldozatot, egy idő után kifizetődik. Magyarul, a szerencséért meg kell dolgozni. Van ez a mondás is. Ne a nőzésen járjon a fejed, amíg nincs állásod. Először arra fókuszálj. Ha kell, menj ki külföldre, ott nem számít a szakmai előtapasztalat, új környezetbe kerülsz, ahol más ingerek érnek, s nem feltétlen leszel ebben a negatív állapotodban megragadva.
2017. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van két diplomád, jó anyagi körülmények között élsz, vonzó vagy sok nő számára, és mégis itt sírsz? Az szép.
2017. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Látszólag aranyéletem van, de közben meg minden balszerencsésen alakul körülöttem, sok mindenem megvan eleve, de sikerélményem még soha nem volt semmiben. Ha csak egyszer véletlenül egy hajszálnyi szerencsém is lenne, akkor én lennék a világ legboldogabb embere.
2017. dec. 11. 13:09
 15/18 anonim ***** válasza:

En valahol tökre megertelek. Jo allasom van, sajat lakas, auto, allitolag csinos vagyok, sportos es nem buta. Kedves vagyok, megertö megsem talalok egy rendes pasit magamnak. Pedig a nöknek ugye aaaanyira könnyü..

Nem lehet mast tenni, tovabb kell probalkozni, majdcsak meglesz az igazi.

2017. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 akkor veled valami kis gebasz biztos van, már bocsi. Mintha csak magamról olvastam volna leírást (kivéve az autó, az nincs) és soha semmi gondom nem volt azzal, hogy egy rendes, normális férfit találjak magam mellé.

Mindenestre a privátáradatból amit most kapni fogsz, talán találsz egyet :)

2017. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, mivel neked szerencsed volt eddig, a hiba biztos bennem van mert aktualisan nem talalok olyan pasit, amilyet szeretnek. Nyilvan...
2017. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Jaja, alapvetően szerencse kérdése a dolog. Nekem pedig ilyen téren sosem volt, pedig az adottságaim bőven meglennének egy jó párkapcsolathoz.
2017. dec. 11. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!