Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában akiknek az állásinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában akiknek az állásinterjúik kudarcosan végződnek (elutasitják őket), nekik a nőknél sincs sikerük a magánéletükben?

Figyelt kérdés
A kettő között van némi összefüggés? Ugyanis engem sok állásinterjú után elutasitanak, pluszban a nőknél sem volt sosem sikerem. Mi hiányzik leginkább az ilyen emberekből?

2017. dec. 9. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Az van, hogy nem jó helyen vagy. Ha hosszútávon ott keresed a munkát ahol kudarc, elutasítások sorra ér, akkor az nem a te helyed. Fogd a sátorfádat és költözz oda ahol van munka, ahol szükség van a munkádra. Engem is elutasítanak évek óta mindenhonnan, ettől függetlenül lett volna lehetőségem kapcsolatra, az már megint egy más téma, hogy nem létesítek, mert nem tetszik az illető.
2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én most pont ilyen időszakomat élem, csak nőként.
2017. dec. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Vannak győztesek és vannak vesztesek. Vesztesnek lehet születni, ahogy győztesnek is. Legtöbben vesztesnek születnek és csak kevesen győztesnek. A vesztes ettől még lehet győztes, ha akarja. Ha viszont valaki azon a szinten van, ahol most te, abból soha a büdös életben nem lesz győztes. Gondolkodj ezen
2017. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Komoly bajok lehetnek a fejedbe, ha képes vagy összefüggést keresni a kettő között!


Ég és föld a kettő!

2017. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a társkeresés olyan mint egy állásinterjú.
2017. dec. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Bizony egy férfi számára arandizás, ismerkedés általában pont olyan mint egy állásinterjú. De az egyikben való siker/sikertelenség nem jelent semmit a másikban. Esetleg csak az önbizalom lehet a közös pont.
2017. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: Van neked bármi tapasztalatod bármelyikben is a kettőből?


Egy állásinterjúban az ember az erősségét keresi. Tehát ha olyan állásra jelentkezel, amiben gyenge vagy, akkor érthető, hogy kudarcosan végződik. Ha olyan állásra mész, amiben jónak bizonyulsz, akkor esélyes vagy rá. Tehát nincs törvény, hogy minden kudarcosan kell végződjön.

Ha olyan nőnél próbálkozol verejtékesen, aki nem érdeklődik irántad, nem vagytok egyhullámhosszon, akkor természetes, hogy visszautasít. Ha olyan nő kerül az életedbe, aki vonzódik hozzád, akkor azzal sikered van.

Tehát mindkét probléma azon múlik, hogy milyen nők, vagy milyen állások kerültek épp célkitűzésbe nálad. Nincs összefüggés.


Pl. Ha megkapsz egy állást, akkor nincs törvény rá, hogy lesz nőd is, vagy fordítva. Vagy pl. attól, hogy valakinek jó állása van, még nem jelenti azt, hogy jó nője lesz, mert attól még lehet visszatasztító személy, ha jó állása is van.

2017. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Nincs összefüggés. Állásinterjún az számít, hogy mennyire értesz a munkához és mennyire lehet veled együtt dolgozni, csajozásnál pedig az, hogy hogy nézel ki.
2017. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha közös tőről fakad az elutasítás oka (bizonytalan fellépés, kommunikációs zavarok, homályos elképzelések a jövőről, igénytelen kinézet) akkor igen. Ha valami szakmai hiányosság miatt nem válogatták be az egyént, de amúgy minden stimmelt, akkor nem.
2017. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet összefüggés. A kiválasztásban is feltesznek olyan kérdéseket, amikre a válaszokból kiderül, hogy az illető mennyire motivált, mennyire tesz erőfeszítéseket, mennyire kreatív, vagy mennyire használja az eszét.


Így van ez a randinál is, legalábbis, ha az ember nem egy ostoba partnerrel megy. Ha a másik nem látja, hogy mozdítod a valagad, legyél nő vagy férfi (bár sajnos nekünk, nőknek többet elnéztek, holott nem biztos, hogy ez célravezető), akkor az kuka. Értem ezalatt, hogy ha meg sem erőlteted magad egy beszélgetés során, csak úgy vagy és várod a kérdéseket. Ez állásinterjún sem működőképes az igényesebb helyeken. A talpraesettség és jó problémamegoldókészség szerintem alap és vonzó is. Ha az illető nem találékony, nincs egy minimális önbizalma és önérvényesítési törekvése (nem (!) a másik kárára vagy mások letaposásával, de legyen hangsúlyos), akkor is csak a saját esélyeit rontja.


Van valamennyi tapasztalatom ebben, tudom nagyjából, milyen nyakatekert kérdéseket szoktak kérdezni állásinterjún és miért. :) Van azért némi összefüggés azzal, amit egy ember keres a másikban. Nyilván ez attól is függ, hogy számára mennyire tudatos a párválasztás. Lényeg a lényeg, mindkét esetben el kell adni magad, igyekezned kell és érdeklődést mutatnod (meg azt, hogy komolyan gondolod ezt az egészet, nem csak szétterülni ültél le a másikkal szemben) de úgy, hogy ne tűnj tenyérbemászónak és ne add elő azt a blőd viselkedést, hogy neked ez a munka/nő az életed célja.

2017. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!