Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik már egyszer visszautasított, de nagyon bejön, és most talán meggondolta magát. Kétesélyes a dolog. A másik sokkal kevésbé jön be, de nála már nyert ügyem van. Viszont nem akarok két vasat tartani a tűzben egyszerre. Szerintetek?


27/F



2017. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

#30


Juj, de szánalmas vagy.


"Szerencse". :D :D :D


Tudod, csak azok használják a "szerencse" kifejezést, akik nem tesznek semmit az életük jobbításáért, nem vállalnak semmiért felelősséget.


NINCS, NEM LÉTEZIK szerencse!

Mindennek oka és célja van az életben!

2017. nov. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

ui.: Nincs semmiféle sors, mi magunk vagyunk életünk kovácsai.

Saját tetteink és gondolataink alakítják az életünket.

2017. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Annak mi értelme van, ha valakit éveken keresztül visszautasítanak, és nem jön össze azokkal a személyekkel, akiket kinézett magának, he?

Tudod, ilyenkor jön az, hogy megelégszenek egy kevésbé ideálissal is, mert az legalább viszonozza a szerencsétlen érdeklődését bizonyos fokig.

2017. nov. 20. 22:42
 34/42 anonim ***** válasza:

És annak mi értelme van, mikor valaki összejön azzal a személlyel, akire rá sem nézett volna amúgy, ha a pélója nem vágná állba minden nap a kanosságtól? :D

Istenem...

2017. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

" éveken keresztül visszautasítanak"


Te h..lye vagy. Egy visszautasítás nem volt neked elég?

Akkor eléggé baj van az agyaddal, ha az első visszautasításkor se fogtad fel, hogy annak a csajnak nem kellesz és te csak azért is próbálkozol, teljesen feleslegesen fektetsz bele a semmibe energiát.

Élvezted, mikor mindig visszautasított a csaj, hogy ennyire próbálkoztál folyamatosan?


"s nem jön össze azokkal a személyekkel, akiket kinézett magának,"

Az ő dolga, nem mindegy az neked, hogy miért nem jött össze másokkal?

2017. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:
Most félreértettél, nála "csak" egyszer próbálkoztam be. A többi visszautasítás más lányoktól jött. És én vagyok az a személy aki nem jön össze azokkal, akiket kinéz magának. Évek óta mindig az van, hogy ha megtetszik valaki, akkor ő visszautasít, és olyan lányok nyitnak felém, akik abszolút nem az eseteim. Erről beszéltem, amikor azt mondtam, hogy nincs szerencsém.
2017. nov. 20. 22:55
 37/42 anonim ***** válasza:

#29


Akkor még időn belül voltál. 25 éven felül már nem sok magányos ember van, sajnos. Most ez a legnagyobb probléma, hiába van sok nőismrősöm, mindnek barátja van. Így azért elég szar a helyzet.

2017. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az én válaszom volt a leghasznosabb!
2017. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Ja, a 25 év feletti egyedülálló nők általában lelki betegek. És direkt a p*csfej csávókra hajtanak. Mondjuk az utóbbi igaz az összes nőre. XD
2017. nov. 20. 22:58
 40/42 anonim ***** válasza:
Előbb hozz össze egy randit, aki neked jobban bejön. Aztán ha abból nem lesz semmi, akkor utána jöhet a másik.
2017. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!