Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik már egyszer visszautasított, de nagyon bejön, és most talán meggondolta magát. Kétesélyes a dolog. A másik sokkal kevésbé jön be, de nála már nyert ügyem van. Viszont nem akarok két vasat tartani a tűzben egyszerre. Szerintetek?


27/F



2017. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, hogy nőként írok.


Mi lenne, ha olyan nőt választanál, aki tetszik is neked és kölcsönös az érdeklődés, vonzalom kettőtök között.


Ez annyira bonyolult és nehéz lenne?

2017. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Abból a sok információból, amit megtudtam:


Az első miért gondolta meg magát? Miért utasított el?

A második nem jön be, vagy kevésbé jön be? Miért?

Olyan lehetőség is van, hogy egyiket sem?

Mert ha olyan okból utasított vissza, akkor az elsőt kizárnám, a másodikat meg ha nem jön be teljesen, akkor miért hitegetném, miért tennék úgy, mintha ő lenne a legeslegjobb dolog az életemben.

2017. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem 17/F-et akartál a végére írni?
2017. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
szerintem egy rövid ideig tarthatsz 2 vasat a tűzben, amíg jobban meg nem ismersz valakit. pl. 1-2-3 randi erejéig menj el azzal,akihez jobban vonzódsz. meglátod, mi lesz belőle. Ha nem jöttök ki jól, akkor próbálkozz a másiknál.
2017. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Már jó ideje nem találtam olyan lányt, aki annyira tetszik, mint aki már egyszer elutasított. És unom az egyedüllétet. Aki kevésbé jön be, azt tulajdonképpen nem is az esetem, de emberileg jól kijövünk, aranyos, jóindulatú nő.

Aki meg visszautasított már egyszer, akkor azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot. Mostanság azonban el kezdte keresni a társaságomat.

2017. nov. 20. 20:43
 6/42 anonim ***** válasza:
12%

#1


Kölcsönös vonzalom szinte minimálisan van 2 ember között. Kisebb az esélye, mint a lottóötösnek.

2017. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

#6


Ne magadból indulj ki. Azért, mert számodra elképzelhetetlen, arról nem én és nem is a többiek tehetnek.

Attól még létezik a kölcsönös vonzalom és elég gyakori jelenség.

2017. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem, vagy ha muszáj, akkor az elsőt. Tegyél meg egy szívességet magadnak és a 2. lánynak: ha nem kell, akkor ne hazudj egyikőtöknek sem.


22/N

2017. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

public String makeDecision(){

Random rnd = new Random();

int result = rnd.nextInt(1);

return result==1 ? "Yes" : "No";

}

2017. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Egyiket sem
2017. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!