Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik már egyszer visszautasított, de nagyon bejön, és most talán meggondolta magát. Kétesélyes a dolog. A másik sokkal kevésbé jön be, de nála már nyert ügyem van. Viszont nem akarok két vasat tartani a tűzben egyszerre. Szerintetek?


27/F



2017. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

#20


Akkor te szimplán csak KAPCSOLATFÜGGŐ VAGY!!


Nem mindig a könnyebb út a helyes út.


De te tudod. Azt csinálsz, amit akarsz.

Csak kérlek, ne rabold mások idejét, ha már magadat sz..rba se veszed!

2017. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Kedves #21-es, pont, hogy már évek óta nincs kapcsolatom. Elegem van az egyedüllétből, hogy soha semmi sem jön össze. Ezen próbálok meg változtatni a magam kis csetló-botló módján.
2017. nov. 20. 22:09
 23/42 anonim ***** válasza:

#19


De ebből ugye véletleül sem lesz majd olyan kapcsolat, hogy neki kötelető utánad rohanni amit te amolyan "hercegnősen" nagy kegyesen elfogadsz, hanem kölcsönösen történnek a dolgok utána is?

2017. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
10%

#22


Annyira görcsösen ragaszkodsz ahhoz, hogy legyen valakid, hogy már az első utadba eső csajjal megelégszel, miközben te magad is érzed, hogy nem ő lenne az, akire te vágysz.

Szembe köpöd magad, nem tiszteled magad, mert különben csak is olyannal jönnél össze, akivel minden stimmel.


Megfogalmaztad már valaha nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak?

2017. nov. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Jó azért a hónapokig az simán bírható. De az 50-60 év már durva úgy. Nagybátyám is így állt hozzá, mint ti, hogy "majd jön magától" aztán 40 éves kora után feladta és maradt a cigi, az alkohol és a túlzásba vitt munka. Nem szabad harmincöt-negyves éves korig "eh majd jön magától" felfogással élni. Esetleg 25-harminc, de már az is sok. Életben semmi nem alakul ki "magától".
2017. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Külsőleg nincs ideálom, nyilván legyen nálam alacsonyabb, sportos és ápolt, de ezek szerintem nem túl nagy "elvárások".

Belsőleg? Legyen vidám, szeressen nevetni, legyen nyitott sok mindenre, legyen barátságos, jóindulatú. Ne akarjon megváltoztatni, legyen vele őszinte és számíthassak rá ha kell. És ne csak én fussak utána mindig, mert eddig kb.: csak ilyenekhez volt "szerencsém".

2017. nov. 20. 22:22
 27/42 anonim ***** válasza:
57%

#24


Ja, de az is remek, mikor válogatsz, mert "csak a tökély" és találkozol is vele: 80-85 évesen. Rá 2 napra meghalsz vagy jön a demencia. Sokra mentél vele.

2017. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen szánalmas. :D Nőj már fel, az isten verje meg, miért akarsz más kutyája lenni, és miért akarsz valakivel szükségből járni? :D Én megalázónak érezném, hogy a másik visszautasít, aztán rám fanyarodik... A második esetben meg tartom magam annyira, hogy vagy az van, amit elképzelek és azt érzem, amit szeretnék a másik iránt, vagy inkább ne legyen semmi.


Esküszöm, azzal bässzátok el az életeteket, hogy csak a "mit" nézitek, nem a "milyent". Ha én kapcsolatot akarok, akkor az legyen kapcsolat. Olyan, amilyen az én fejemben egy párkapcsolat. Ha a másik erre valamilyen szempontból nem egészen alkalmas, akkor nem lesz kapcsolat, mert vele sem és egyedül sem kapom meg azt, amit valójában szeretnék, csak cseszem el az időt, a bizalmat meg az energiát.

2017. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

#27


:D :D


Képzeld, 23 évesen megtaláltam azt a férfit, aki mellett le szeretném élni az életemet.

Lassan már 5 éve vagyunk együtt, és jövő hónaptól pedig összeköltözünk.


És igen, válogattam, mert 1. megtehetem 2. tartom magam annyira, hogy nem jövök össze minden jöttmenttel, csak azért, hogy legyen kapcsolatom.

Tisztelem magam annyira, hogy csak olyannal alakítok kapcsolatot, aki mind külsőre, mind belsőre megfelel az elvárásaimnak!

És igen, párom mind külsőre, mind belsőre az ideálom!

2017. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Na, valakinek szerencséje volt, aztán erre veri a nyálát. Ahelyett, hogy inkább magába szállna, és örülne, h milyen mákos, másokat cseszeget meg osztja az észt a helyes hozzáállásról.
2017. nov. 20. 22:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!