Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Az egyik már egyszer visszautasított, de nagyon bejön, és most talán meggondolta magát. Kétesélyes a dolog. A másik sokkal kevésbé jön be, de nála már nyert ügyem van. Viszont nem akarok két vasat tartani a tűzben egyszerre. Szerintetek?


27/F



2017. nov. 20. 20:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Először kipróbálnám mindkettőt mielőtt végleg döntenék.
2017. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Mármint szexuálisan?
2017. nov. 20. 21:11
 13/42 anonim ***** válasza:

azt kiért szívem dobban és farkam áll

ne játssz két lélekkel, vagy áll a bál

az egyik csak kegyből szóba áll veled

a másiknak álma kétkedő tested, lelked

bölcsen dönts te megtévelyedett pára

nehogy a végén, egyik lánynak se nyíljon a lába

2017. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

#7


Tudod enne mekkora esélye van? Nagyon-nagyon kevés, hogy pont egyszerre tetszetek meg egymásnak, egy helyen egy időben legyetek és minden körülmény (aktuális lelkiállapot, párkapcsolati helyzet stb.) stimmeljen. Ha nem lenne ilyen ritka akkor tele lenne a világ szerelmes emberekkel, ehelyett van néhány szerelmes, rengeteg magányos és nagyon sok "eh te is jó leszel" kapcsolatban élő. De ott legalább kölcsönös a dolog.

2017. nov. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb párkapcsolat az "nagyon sok "eh te is jó leszel" elven alapszik. Ezért áll a többség úgy ehhez az egészhez, hogy "kapcsolatok jönnek-mennek".
2017. nov. 20. 21:43
 17/42 anonim ***** válasza:

#15


Hát, ha ilyen jó vagy statisztikából és ennyire "reálisan" látod a világot, akkor légyszi, írd már le nekem az eheti 5-ös lottó nyerőszámait, hisz biztos ebben is 100%-ban biztos vagy, mint ahogy itt levezetted a dolgokat.


De mondom, még egyszer, rosszul tudod, de hiába írnék ide bármit is, úgyse hinnéd el.


Szüleid kapcsolata milyen? Ha már ennyire reálisan látod a dolgokat, akkor biztos szülői tapasztalatból is írod. Vagy akár rokonaid kapcsolatai milyenek?

2017. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

#15


Bár én is tudnék ilyen bárgyú-naív optimista lenni és "háháháháháhá nem teszünk semmit és magától tök jó lesz minden!" felfogásban élni. (Általában ilyen nagyszerű dolgokat szoktak itt elsütögetni, mint hogy a szerelem majd jön magától meg ne tegyünk semmit, mert az "elüldözi" a dolgot. Hát ha-ha. Ha valamiért nem teszünk semmit, az sosem jöhet el. Szóval mindenképp növelni kell az esélyeket, mert még úgy sem lesznek túl fényesek. 25%-nál nagyobb nem lehet, mert ha találkozol valakivel...


1.Nem jöttök be egymásnak

2.Neked ő igen, neki te nem

Három.Neki te igen, neked ő nem

4.Mindketten igen.


És ennél jobb arányt nem lehet elérni. És akkor még jönnek olyan tényezők, hogy neki már van valakije, "épp most szakított és nincs túl rajta", "most épp szingli akar lenni", épp a kiszemeltjét hajkurássza, nem vagytok egy helyen, túl nagy az életkori eltérés stb. és ez mind-mind tovább rontja az esélyeket a végén nem 4 hanem több 100 lehetőség van és abból 1-2 nyerő a többi nem. Nagyon gyorsan el lehet jutni az "egy az ezerhez" esélyhez. És az már nagyon-nagyon rossz arány.

2017. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Nos, én futólag találkoztam valakivel, aki nem jött be nekem, mondhatni semleges volt, de hónapok kitartó mosolygásával, kedves, huncut nézéssel elérte, hogy nagyon de nagyon de tényleg NAGYON megtetszett.

Szóval nem feltétlenül alapból adott egy helyzet. Lehet rajta változtatni.

2017. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Egyet értek Edgarral. Ezért is dillemázok annyira a nem bejövős csaj esetében. Könnyen megkaphatom, bejövök neki, konkurencia tudtommal nincs, ha most nem élek a lehetőséggel, lehet, hogy hónapokig egyedül maradok.
2017. nov. 20. 22:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!