Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek a nőktől! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a nőktől! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármilyen kommunikációs helyzetben összetojom magam. Úgy érzem, nem is emberek... Mintha valami különleges lények lennének. Én pedig nem érek fel hozzájuk.
2017. okt. 18. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne a nőkre koncentrálj, hanem hozd helyre az önbecsülésed első lépésben.

23/N

2017. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Heart of Darkness ***** válasza:
57%
Én is nagyon sok mindentől félek, de próbálom elengedni őket és nem foglalkozni vele. Próbáld ki, hátha neked is segít. A nőktől meg nem kell félni. Nem az életed múlik a beszélgetésen, nem szóbeli érettségi zajlik.. és még csak megenni sem fognak téged.
2017. okt. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tudom a titkot be kell kajalni elotte
2017. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyel valami jo laktatot
2017. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért érzed úgy, hogy nem érsz fel hozzájuk? Mert más alakú a nemiszervük? Úgy gondolod, ez határozza meg az emberek értékét?
2017. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne félj tőlünk nem harapunk. 😊
2017. okt. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nézz szembe a félelmeiddel, különben az elkövetkező 80 évet így fogod leélni! Ezt akarod?


Itt egyedül veled van a baj, nem a nőkkel! Foglalkozz önismerettel, olvass kommunikációs könyveket is!

2017. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne beszélj velük :D
2017. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért érzem úgy, hogy nem érek fel hozzájuk, mert olyan szépek, én meg csúnyának tartom magam. Bár volt, aki szerint helyes vagyok.
2017. okt. 18. 16:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ugyan olyan vagyok mint te.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. Ezt a kérdésemet a nőktől való félelmem miatt tettem fel. Sajnos azóta sem változott semmi sem bár nem is tettem semmit sem, hogy változzon is valami. Remélem segíteni tudok vele és hátha te meg tudsz majd változni mert nekem nem megy. 19/F

2017. okt. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!