Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a nőktől? Többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Eddig egy komoly kapcsolatom volt!2 éve egyedül vagyok.Többször próbáltam közeledni de nem ment mindig meg futamodtam.nem is értem miért izgulok ennyire.Az a baj hogy nem tudom hogy kéne el kezdeni az ismerkedést.Pár mondat után nem tudnék miről beszélni.Egyre jobban félek attól hogy ez csak rosszabb lesz.Mit kéne tennem,ha nem merek oda menni egy nőhöz se?Olyan vacak érzés hogy tehetetlen vagyok.26f
2016. febr. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak gyakorolni kell. Nem kell piedesztára emelni a női nemet, hanem simán emberként kell velük kommunikálni. Nekem bejött, és még mindig tudok kezdeményezni annak ellenére, hogy egész életemben csak visszautasításokat kaptam, amiért alacsony vagyok és ocsmány.
2016. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem merek oda menni senkihez.Fogalmam sincs mivel kéne kezdeni a beszélgetést,vagy mivel kéne folytatni.Biztos be égnék.
2016. febr. 7. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért félsz, mert nincs önbizalmad. Ami ha rosszul bántak veled, nem is csoda. 21/L
2016. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell agyalni,ez a legfőbb problémád szerintem.. azon agyalsz,hogy mi lesz ekkor vagy akkor,és ettől teljesen flusztrált leszel.. nem vagy jövőbe látó, így honnan tudod mi fog történni? Legyél laza, és próbálj leszólítani valakit, mondjuk egy sziával.. aztán biztos tudsz mondani/kérdezni valami oda illőt, nézz körül..és azzal ne foglalkozz hogy pár mondat után mi lesz ;)
2016. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs bátorságom oda menni senkihez,nem is értem hogy lehetek ilyen nyuszi.Köszönés menne utánna gondba lennék.Nincs semm8 lehetöségem ahol tudnék bénázni.
2016. febr. 7. 20:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor nem is azon múlik hogy jól nézel ki vagy nem persze nyom a lattba nem is keveset de az önbizalom rengeteget számít én sem vagyok egy sikeres srác de nem azért mert rosszul nézek ki legalábbis én saját magamnak nem tetszem de jó pár lány mondta hogy helyes vagyok volt is egy két kapcsolatom de rövidek voltak nekem is nagy az önbizalom hiányom sajnos :( De próbálok rajta változtatni :) 19/f
2016. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. felsőbbrendűnek, titokzatosnak tartod a nőket. Mihelyt elhiszed, hogy ugyanolyan emberek, mint te, könnyebb lesz.

2. azzal a céllal mész oda egy lányhoz, hogy "legyen valami". Egy csomó elvárással indulsz neki, ezért "tétje" van a dolognak. Ettől frusztrált, ideges leszel, arra koncentrálsz, hogy érdekes legyél, jó képet fess magadról, meg hogy mi lesz, ha "kudarcot vallasz". Mihelyt sikerül elérni, hogy a cél a szórakozás, érdekes emberek megismerése legyen, könnyeb lesz. Tudom, hogy közhely, hogy lazán és elvárások nélkül kell beszélgetni, de igaz.

2016. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem mersz odamenni...

Elmész buliba és bedobsz 2-3 felest. Ne csinálj rendszert belőle, de kezdetnek jó lehet. talán átsegít az első izgalmon.

2017. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!