Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor, hogy beszéljek velük a lehető legrövidebben elintézem. Vagy inkább elkerülöm. Még talán a megszólítás menne, de a beszéd már nem megy sajna. Az alap témák után kimerül a beszélgetés és utána néma csend, nem tudok mit mondani. Én érzem magam kellemetlenül. Meg a csaj töketlennek. Nagyon rossz ez így. De nem csak ettől félek, hanem hogy mit gondol rólam. Az öltözködésemet, meg hogy nem igazán tudom magam megvédeni. Plusz a viselkedésemet. Igazából nem tudom, hogyan kell nőkkel ismerkedni. 25/f

2015. jún. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
95%
milyen légkörben vagy? úgy értem munkában csak fiúk vesznek körbe? talán ez lehet a baj.
2015. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
50%
Azért félsz a nőktől, mert elég durva stílusban képesek lekoptatni, ha nem tetszem/nem tetszel nekik... Tapasztalat sajnos4 Ez természetes félelem! :(
2015. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Yorxun Yorxun ***** válasza:
96%

Azért félsz, mert túlságosan félsz az elutasítástól, attól, hogy fájni fog. Pedig ha sikeres szeretnél lenni, pont az a kulcs, hogy merd felvállalni magad, kockáztass és ne zavarjanak a csalódások.


Egy idő után a félelem magától el fog tűnni.

Itt van egy jó cikk: [link]

2015. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
94%
Valószínűleg azért félsz tőlük mert nincs önbizalmad, úgy érzed, hogy nincs esélyed náluk és a próbálkozásod nagy valószínűséggel visszautasítással végződik. Én legalábbis ezért félek a férfiaktól....
2015. jún. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%

És ha kérdeznél? Hátha a lány többet tud/mer beszélni?

Kérdezz tőle dolgokat. Milyen zenét,filmet, sportot, tantárgyat, könyvet, üdülési helyszínt, öltözködési stílust szeret? Ha válaszolt, te is válaszolhatsz a saját kérdésedre.

2015. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
86%
Majd megjön az önbizalmad, nyugodj meg. Én is későnérő vagyok/voltam.
2015. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
96%

Legyél kíváncsi a nőkre, illetve konkrétan arra akivel beszélsz. Mert hát érdekesek és különböznek is. Nem is fog mindegyik tetszeni. Cserébe te se fogsz tetszeni mindegyiknek.


Ne próbáld meg kitalálni hogy mit gondolnak rólad vagy bármi másról, inkább figyelj arra amit mondanak. Beszélgess velük. Először keveset, egy két mondat. Tarts egyensúlyt, annyit kérdezz körülbelül, mint amennyit mondasz. Vedd észre, ha elfáradtak.


Legyél kíváncsi magadra is. Figyeld magad, de csak pillanatokra, ne vidd túlzásba, mert a végén a figyelést fogod figyelni. Önismeretből jön az önbizalom.

2015. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
31%
Szerezz sok pénzt akkor majd ők mennek utánad.. amúgy meg jogosan félsz mert az ilyeneket csak simán elküldik meg kiröhögik. Ilyenek a nők, csak a pénzes meg jó képű bunkó pasik kellenek nekik
2015. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
34%

Ez hüllyeség!


Ezt felejtsd el és mosolyogj,

érezd jól magad és javíts a kisugárzásodon,

meg a közérzeteden.! :)

Gondolj arra, hogy színész vagy és mikor kimésza nők közéa világba, akkor szerepelsz egy nagyot és alakítasz és elhiteted velük, hogy minden oké és egy menő srác vagy aki egy igazi "férfi" :DD

Ez olyan, mint amikor azt ajánlják a betegesen szomorú embereknek, hogy mosolyogjhanak (magyarán tegyenek úgy mintha nem fájna semmi, mikor közben baromira fáj nekik) azért hogy utánna jobb legyen és az emberek ezt a jót lássák és e szerint álljanak hozzád.. és így már mindjárt máshogy (jobban)fognak közelíteni feléd és neked ettől lesz önbizalmnad és ettől te is jobban vezsed majd a nők által gerjesztett akadályokat, azokat a "próbákat" amiket ki kell állni egy jó 5*****-os kapcsolatért :)

Nyugi, hidd el könnyű, mint az egyszer egy a hosszas tanulás után és ha a szorzótáblát is megtanultad, akkor egy kis gyakorlással, ez is menni fog. :))

2015. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


Szabad megtudni, melyik válasszal szimpatizálsz leginkább...?


(Csak egy tipp: ha nem szeretnéd a véleményedet a nyilvánosság előtt vállalni, szerintem nyugodtan írhatsz privátot.)


Hátha kellemes meglepetésben részed. "Aki mer, az nyer.";)


Ui: Remélem, nem érted félre, amit mondani szeretnék. Tényleg nem heccelésből vagy puszta szórakozásból írtam le a felmerülő gondolatmenetemet - hanem BÁTORÍTÁSBÓL.

2015. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!