Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor, hogy beszéljek velük a lehető legrövidebben elintézem. Vagy inkább elkerülöm. Még talán a megszólítás menne, de a beszéd már nem megy sajna. Az alap témák után kimerül a beszélgetés és utána néma csend, nem tudok mit mondani. Én érzem magam kellemetlenül. Meg a csaj töketlennek. Nagyon rossz ez így. De nem csak ettől félek, hanem hogy mit gondol rólam. Az öltözködésemet, meg hogy nem igazán tudom magam megvédeni. Plusz a viselkedésemet. Igazából nem tudom, hogyan kell nőkkel ismerkedni. 25/f

2015. jún. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
170 cm 58 kg
2016. máj. 21. 15:03
 32/48 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk a nők tényleg félelmetesek.


Esetleg próbálj úgy boldogulni, hogy igyekezz minél többet nem ismerkedési céllal nőkkel beszélgetni, hogy szokd a társaságukat. Ez lehet munkával, iskolával kapcsolatos dolog, járj el mondjuk nyelviskolába vagy akárhova, mondjuk valami klubba, ahol a középkor művészetéről vagy a Walking Deadről beszélgetnek emberek.

2016. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
51%
#31: Ja, hát akkor ne csodálkozz, hogy félsz a nőktől. Nincs ami önbizalmat adhatna és gondolom a veled kapcsolatos pozitív visszajelzésekből sem bővelkedsz. Én is ilyen alacsony, vékony alkatú (pár kilóval könnyebb ) vagyok, igaz én nem szenvedek önbizalomhiányban, de engem meg elküldenek a francba ha kezdeményezni próbálok, pedig jóképű és intelligens is vagyok. Be kell látni, hogy egyikőnk sem alfahím. Azt tudom tanácsolni, hogy próbálj félénk, átlag alatti, kissé "csúnyácskább" lányokkal ismerkedni, mert még a totál átlagos lányokat sem fogod érdekelni. Ami pedig a beszélgetést illeti, egy nőnek legalább annyira ki kell vennie a részét a kölcsönös ismerkedésben. Nem olvastam vissza a korábbi hozzászólásokat, de ugye írtad, hogy az alap témák után kimerül a beszélgetés. Ez valószínűleg azért van, mert ha beszélgetsz egy csajjal, akkor csak te nyomod a szöveget és evidens, hogy egy idő után elfogy a téma. Na mármost, ha egy csaj kicsit is vonzódik irántad, akkor ez nem fordulhat elő, mert ahogy fentebb írtam, a kommunikáció optimális esetben kölcsönös, szóval a csaj is érdeklődni fog irántad és előjön belőle a "beszélgethetnék", amennyiben vonzódik hozzád. Tehát nagy valószínűséggel eddig egy csajnak sem jöttél be, ennek pedig a testalkatod az oka.
2016. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Azért mert te is tudod, a nők harapnak. Én, ezért félek tőlük.
2016. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
86%
a társadalom azt neveli a férfiakba, hogy a nők hercegnők, nem sz/rnak és hasonlók. Ez ellen akarsz küzdeni, ami félelembe megy át. Dolgozz magadon, növeld az önbecsülésed
2016. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
5%

Hasonló a problémám. 30 vagyok nem is a sok elutasitás tett be nekem inkább az igenek:) olyan szinten gáz lányokba futottam bele,hogy egyesek róluk tanulnak pszichológia szakon.

Elhatározom, (el tudom képzelni) hogy majd kedvesen lazán csipkelödve viccesen .....mit mondok egy lánynak szóval elmélet megvan de a gyakorlatban elcsuklik a hangom.... meg se tudok szólalni a zoknimba pirulok.

2016. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, ez ellen nem lehet tenni. Próbálj másra figyelni. Sportolj, haverokkal menj ide-oda, játssz a gépen, kirándulj, tévézz stb.
2016. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Van bennünk férfiakban egy félelem a nők felé. Állítólag ez a régi törzsi időkből van. Mikor csak mondjuk 100-an voltak egy törzsben és mindenki ismert mindenkit. Ott ha kezdeményeztél és nem jött be akkor mindenki meg tudta és kínos volt. Nem tudtad tovább örökíteni a génjeidet.


Nem tudom mennyire igaz ez, de erre rátesz az, hogy kihalóban vannak a domináns, példás férfiak, legalábbis itt a nyugati féltekén. Az új generáció nem tud kitől tanulni.


Erre rátesz, hogy apa nélkül nőnek fel sokan. Bejöttel a számítógépes, telefonos játékok. A fiatal fiúk lassan egymással sem tudnak normálisan beszélni, nem hogy a másik nemmel.


Az, hogy ezen nem lehet változtatni, nem mondanám igaznak. Ez nagyfokú önkorlátozás. Abból fakad, hogy könnyebb ezt leírni mint tenni érte. Fájni fog a változás. Lelkileg biztos, testileg is akár.


Ha képes vagy kitartani és keresed a legjobb megoldásokat a fejlődésre, eléggé elszánt vagy, akkor igenis sikeres lehetsz az életben. Akár a nőkkel, akár munkában, bármiben.

2017. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
ismerős probléma. nekem akkor javult az egész mikor elkezdtek érdekeleni az emberek és már nem csak a saját dolgommal voltam elfoglalva. Az ilyen érdektelenség oka, hogy ténylegesen nem érdekel a másik fél. HA majd egyszer fog, akkor javulni fog a helyzet. Amúgy az érdektelenségnem feltétlen rossz és nem is hiba, de ha csajozni akarsz akkor az őszinte érdeklődés a helyes út és a legjobb is
2017. aug. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
95%

kezdj valamit sportolni

Meg fog jönni az önbizalmad és majd jönnek a csajok is.

2017. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!