Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor, hogy beszéljek velük a lehető legrövidebben elintézem. Vagy inkább elkerülöm. Még talán a megszólítás menne, de a beszéd már nem megy sajna. Az alap témák után kimerül a beszélgetés és utána néma csend, nem tudok mit mondani. Én érzem magam kellemetlenül. Meg a csaj töketlennek. Nagyon rossz ez így. De nem csak ettől félek, hanem hogy mit gondol rólam. Az öltözködésemet, meg hogy nem igazán tudom magam megvédeni. Plusz a viselkedésemet. Igazából nem tudom, hogyan kell nőkkel ismerkedni. 25/f

2015. jún. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
34%
Mert nagy a cicijük.
2017. nov. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiány kis anti szoccal keverve.

S hidd el nem egy ember van úgy, hogy annyira különbözik az érdeklődési köre az átlagtól, hogy a szájnak nincs kedve kinyilni.


Írj privibe, mesélek, ha érdekel.


24/F

2017. nov. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Mert gondolom úgy érzed, hogy tétje van a dolognak, meg be is jön, és ezért lefagysz. Sajnos ezen szerintem csak a rutin tud javítani, amíg csak ritkán van lehetőség, addig parás marad az ember.

Azzal hogy mit gondol rólad ne foglalkozz, vagy csak kizárólag a lányra koncentrálj ilyenkor.

2017. nov. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Vedd lazábbra ne feszülj rà tudom ez nem könnyű föleg ismerkedésnék.De ne tökölj sokat ha akarsz egy nőtöl vmit is akkor merj lêpni mert akkor hiheti azt is hogy nem érdekled őt.
2017. nov. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
2 ev utan semmi?
2017. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
sajnos semmi. Neten próbálkozok csak nem sok sikerrel. Egy randim lett volna, de a csaj nem jött el, mert közbe mással jött össze.
2017. dec. 31. 19:38
 47/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom
2018. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Ugyan én szeretek hallgatni is a másikkal..miért hiszed hogy mindenki szórakozni akar veled én csak együtt lenni szeretnék végre valakivel, eljárni sétálni,stb.érted!!?

Pedig 43 vagyok /nő/ túl egy házasságon.:D

Gyakorolj és tanulj másoktól..!:)

2018. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!