Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a nőktől? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől? 22F

Figyelt kérdés
Sziasztok 22 éves vagyok és félek a nőktől, a kapcsolatteremtéstől. Nem szeretném, ha azt hinnétek, hogy egoista vagyok, de nem vagyok rossz képű. Képet nem küldök. Már elég régóta áll fennt a probléma amin jó lenne túl lépni, de nem tudok. Odáig eljutottam, hogy tudom tartani velük a szemkontaktust. De valamiért mindíg belepirulok remegek stb, valyon ez természetes? Vagy mi van velem? Miért van az, hogy 22 évesen "félek" a nőktől? Tudnátok segíteni? Kérlek titeket, hogy csak segítő szándékkal írjatok! Előre is köszönöm!

2015. márc. 26. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én félek a aszimmetrikus dolgoktól, a kakaótól és a wc papírtól. /Igen ez felvet egy kérdést amit akár ki is írhatnék, hogy miként oldom a dolgaimat./
2015. márc. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én vagyok a másik kerdestől :) valamilyen szinten bennem is van felelem ,bar nekem ez inkabb szexnel jon ki hogy remegek,regebben is igy volt? Minden csajnal igy van? Mit erzel ilyenkor?
2015. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Minden csajnál így van! én látom rajtuk, hogy biztos bejövök nekik szerintem, hisz ezért is tarthatják velem a szemkontaktust és nem undorodva néznek rám! Sosem volt csajom mert beszari alak vagyok! :(
2015. márc. 26. 23:14
 4/12 anonim válasza:
Talán beszélned kéne egy pszhihologussal, aki lehetőleg lany legyen önbizalmat kell nyerni? Ha csak baratkent beszelsz egy lannyal akkor is,ez van vagy csak ha oda kene tenned magad? Nekem is van ugy hogy nemtalalom meg a kozos hangot egy novel es akkor megse tudok szolalni de ez szemilyiseg fuggo lehet olyan lanyokkal ismerkedsz akinek nagy az onbizalma es nekik olyan csavo kell aki magabiztos es gyengebbnek erzi magat,probalj meg olyan lannyal beszelni aki felenkebb es felul tudsz kerekedni es,erzed hogy te vagy az erosebb,talan akkor tudsz onbizalmat gyujteni, de ha nem akkor szerintem pszihologushoz kell fordulni ne tord magad mert,egyre,csak rosszab lesz es ha magadtol nem megy akkor muszaj segitseget kerned
2015. márc. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Barátlánnyal normális vagyok
2015. márc. 26. 23:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem merem odatenni magam... nem merem megcsókolni sem még a végén feljelentene ilyenektől félek meg a szívverésem 200 ra ugrik
2015. márc. 26. 23:28
 7/12 anonim válasza:
Sokszor elutasitottak a nők? igazabol azt Kell egy ilyen randin mutatni hogy te vagy az erősebbik nem,de nem ugy hogy bunko vagy mert azt csak ....... Szeretik de egy nőnek fontos hogy,erezze aki mellete van ferfi az egy csendes oroszlan az hogy jol nezel ki az egy dolog de sajnos csak baratnak fognak nezni ha csak egy nyulat latnak benned szerintem fordulj szakemberhez megkell talalni a szemilyiseged es azt hogy mi az oka ami miatt felsz toluk nagyon fontos minnel hamarabb mert most kell elni rovid az elet :)
2015. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még egyszer sem utasítottak el mert még nem is probálkoztam... mármint sosem mentem oda hozzájuk
2015. márc. 26. 23:42
 9/12 anonim válasza:
Ja,es tenyleg azt megprobalhatod hogy Havernak nezed a csajt akkor talan nagyobb. Onbizalmad lesz az a lenyeg bokolj neki ha latod rajta hogy nevet a vicceiden akkor talan oldotabb leszel es megno az onbizalmad:)
2015. márc. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó lene, de tudom hogy elsőre ugysem fog menni
2015. márc. 26. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!