Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a nőktől?

Figyelt kérdés
Ha arra kerül a sor, hogy beszéljek velük a lehető legrövidebben elintézem. Vagy inkább elkerülöm. Még talán a megszólítás menne, de a beszéd már nem megy sajna. Az alap témák után kimerül a beszélgetés és utána néma csend, nem tudok mit mondani. Én érzem magam kellemetlenül. Meg a csaj töketlennek. Nagyon rossz ez így. De nem csak ettől félek, hanem hogy mit gondol rólam. Az öltözködésemet, meg hogy nem igazán tudom magam megvédeni. Plusz a viselkedésemet. Igazából nem tudom, hogyan kell nőkkel ismerkedni. 25/f

2015. jún. 13. 15:04
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
64%

Legjobb tanacs: Kezeld oket fiukent, majd idovel eszreveszed h van ket boobjuk. :)

A szineszes dolog nem franko mert lampalazas a srac, az enyem legalabb nekem bevalt.

Meg ugy oszinten, mivel masabb szted egy csaj mint egy srac a nemi szervein kivul? Ebbe belegondolsz es rajossz h hulyeseg felni toluk

2015. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
95%

Had tippeljek, úgy érzed magad ilyenkor, mint amikor iskolásként felelned kellett. Amikor tudtad, hogy akármit mondhatsz akkor is a tanár jóindulatán múlik a felelés végkimenetele, az ő kezében vagy és neki elég két szó ahhoz, hogy földbe döngöljön téged. Ilyesmit érzel, igaz?

Azért félsz, mert tisztában vagy vele, hogy mennyire kegyetlenek tudnak lenni. Nem olyan értelemben, mint egy kiéhezett tigris, sokkal inkább, mint egy pszichopata, aki élvezi, hogy istent játszhat másokkal, élvezi, hogy az ő döntésén múlik a te lelki békéd és önbizalmad helyzete és mindahányszor porig aláz valakit, az egója megerősíttetik abban, hogy neki valóban hatalma van mások felett.

2015. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
72%
hagyjuk már ezt az alázást, engem még sose aláztak csajok, mert ha megpróbálják, akkor visszavágok, mindenkinek van gyengepontja, nem kell befosni egy csajtól se, ő is ember ezt kell felfogni, és a tanáros példához még annyit, ha mindent tudtál, amit leadott a tanár, akkor nagyon g**inek kellett lennie ahhoz, h meg tudjon szívatni. :)
2015. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%
TAIGETOSZ
2015. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
1%
Mert tudod, hogy csóró senki vagy :D
2015. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
24%

6-os válaszoló vagyok.


Ne aggódj és ne félj!!! Majd eljön az IGAZI neked is. Talán amikor nem is várod...


Üdv: 41/N :)

2015. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Kétlem hogy eljön az igazi, de majd egyszer talán... Régen volt egy de az egy másik történet. Meg ha az igazira várnék akkor várhatnék arra lehet egész életemben. Egyszerűen béna vagyok nők terén ezért nincsen. Nem azért mert az igazira várok. Az régen volt.
2015. dec. 2. 21:22
 18/48 anonim ***** válasza:
52%

Jó, de ne elégedj meg ezzel :)

Én nőként férfiakat nem tudok kezelni, ezért kitűztem magam elé, hogy igenis elsősorban fiúkkal fogok barátkozni, társaságban beszélgetni.Nagyon sok helyen lehet ezt "gyakorolni".

Random eseményeken, találkozókon, bulikon a partiszervízesekkel (egyes szórakozóhelyeken vannak olyanok, akik vizet osztanak, meg segítenek a partizóknak, és ezek általában csinos fiatal lányok, akik szívesen leállnak veled beszélgetni).

És ahogy más is mondta: próbáld meg megismerni a másik embert. Nem az a legfőbb tulajdonsága, hogy nő :)

Ahogy egy férfivel tudsz beszélgetni, ugyanúgy megy nővel is. Ha férfivel sem tudsz egy dialógust fenntartani, akkor érdemes ezt is gyakorolni.

2015. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 Titusztitusz ***** válasza:
69%
Kérdező...Eleve rosszul állsz már kapásbol a témához...A nőkkel NEM KELL ISMERKEDNED, inkább csak TÉT NÉLKÜLI BESZÉLGETÉST KELL FOLYTATNOD...Hogy az utóbbi mondat mit jelent? Hát azt, hogy ÚGY ÁLLJ a mindenkori "ismerkedéshez", hogy NE REMÉLJ SEMMIT SEM...Azaz benne legyen az is gond nélkül a pakliban, hogy "na most ez a hölgy meglát engem, szólok két mondatot, aztán már sarkon is fordul és ott hagy"...Nade MI EZZEL A GOND? Ha otthagy, akkor ott hagy...Vállat vonok, és megyek a dolgomra, aztán ennyi...Szoktál ismeretlenektöl útbaigazítást kérni? Ha igen, szoktál izgulni? Ugye hogy nem...Merthát miért kéne izgulni akkor, ha leszólítol egy ismeretlent, hogy nem-e tudná megmondani azt, hogy merre van ez meg az az objektum?Na...Ilyen szelemiséggel(!4) kezdj mindig az ismerkedéshez, mert ha nem ezt teszed, a stressz pillanatokon belül olyan szitukat fog produkálni mint amiket leírtál...Ez pedig nem túl szerencsés dolog...
2015. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
15%

Lehet azért mert láttad a punci szörny, japán horrort! :(

:D

2015. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!