Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy barátnőm hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm hogy nem vagyok helyes és félek a nőktől?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és még szűz. Nagyon kis félénk fiú vagyok aki fél a nőktől is. Ezért csak interneten ismerkedek. Volt egy lány akivel meg volt a közös hang és randiztam de mikor megláttam elfutottam mert megijedtem a helyzettől. Utána irtam rá hogy próbálja elfogadni ne haragudjon de megijedtem de erre nem irt. Miért nem lehet elfogadni hogy más fiú vagyok mint a többi, van olyan lány aki elfogad így?
2016. jan. 12. 16:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Már több pszichológusnál is jártam
2016. jan. 12. 16:16
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nincs túl sok esélyed. Biztos van/lenne akinek kell valaki akit istápolhat, "megmenthet" de a legtöbb nő nem erre vágyik. Nem gondolkodtál még el azon hogy felkeress egy pszichológust?
2016. jan. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, mit vársz? Egy olyan lányt, aki lasszóval kerget, hogy ne tudj előle elmenekülni?
2016. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi most láttam a hozzászólásod :) És ők mit tanácsoltak?
2016. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már többnél is voltam
2016. jan. 12. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az életbenmaradási ösztön dolgozik benned. Én bezzeg nagyon sok nő elől nem szaladtam el, az első randin és utána megbántam :')
2016. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor nem sok esélyed van. Nem gondolod, hogy az a lány azt gondolja, hogy csak kerestél egy jó kifogást, és valójában nem tetszett neked, mikor megláttad élőben, de ezt nem akarod megmondani? Végülis faképnél hagytad egy fixen megbeszélt randin, ki tudja, milyen programot rúgott fel miattad esetleg.
2016. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen tulajdonságokkal nem.
2016. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy találkozó esetén nem menekülnél el, akkor lehetne. A félénkséggel nincs gond, de ha beszélgetsz valakivel, megvan a közös hang, megbeszélitek a találkozót, akkor ne menekülj el. Én teljes mértékben tudom tolerálni, ha egy pasi félénk, bátorítom is, ha kell, de ha a megbeszélt találkozó előtt elmenekülne, akkor valószínűleg én sem nagyon keresném a továbbiakban.
2016. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nekem eléggé kamu szagú a kérdés. "kis félénk fiú vagyok" 34 évesen hogy képes valaki ilyet leírni? XD Amúgy meg mitől kell félni? Megesz vagy mi?
2016. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!