Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisugárzásomon hogyan tudnék javítani?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Soha sem szoktam mosolyogni mindig csak póker arcom van egész nap. Olvastam, hogy minden meglátszik az emberen, plusz ha boldog vagy egyszerűen nincsen megelégedve saját magával. Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

2017. okt. 18. 06:02
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Nekem egyszerűen nem megy. Hagyom is inkább az egészet.
2017. okt. 20. 15:42
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem egyszerűen nem megy. Hagyom is inkább az egészet."

Erről szól az élet. Az egyiknek sikerül, a másik feladja. Te nem emlékszel rá, ezért elmesélem neked, hogyan tanultál meg járni; Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs más dolgod! Nézz körül, mindenkinek megy, neked miért ne menne? Mindenki a saját kudarcaiból, a saját pofára eséseiből tanul meg csajozni.

2017. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
De én inkább még sem próbálom mert nem akarok pofára esni. Tegyük fel megpróbálnék ismerkedni valakivel, elhajtana majd a következő is és így tovább. Utána a következőnél már az lenne bennem, hogy Ő is el fog hajtani és inkább meg sem próbálom. Nekem nem megy hiába szeretném.
2017. okt. 21. 08:35
 34/41 anonim ***** válasza:
Tudod mit, Kisnyúl? Ba5zd meg a fűnyíródat!
2017. okt. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 22. 07:56
 36/41 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy azzal vesztem a legtöbbet ha meg sem próbálom. De ha tudom előre a vesztem akkor felesleges. Nem tudom ki verni a fejemből, hogy mit is akarok én tőle egy magamfajta szerencsétlen. Egyszerűen magamat egy visszataszító embernek tartom. Meg persze én soha sem tetszettek senkinek sem. Azzal nem lennék előrébb, hogy ha próbálok ismerkedni és elhajtanának a pi.csába. Sőt még rosszabb lenne mert utána meg jobban hanyagolnám az egészet. Inkább nem is ismerkedem és megpróbálom úgy kialakitani az életemet, hogy egyedül boldog legyek még ha az nem is lesz könnyű.
2017. okt. 22. 08:24
 37/41 anonim ***** válasza:
Szóval tenni nem akarsz az ügy érdekében, csak minket nyaggatsz a megoldásért. Van egy rossz hírem, pajti. Noha eddig anyu-apu megoldott helyetted mindent, ezt (és mostantól egyre több mindent) neked magadnak kell.
2017. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok vele, hogy majd lesz valahogy. Vagy megváltozom vagy nem. Nem érdekel. Mivel sajnos nagyon sokszor van hangulatingadozásom és ilyenkor panikrohamaim is szoktak lenni ezért beszereztem a Frontint hátha segít. Tudom, hogy a gyógyszertől nem fogok megváltozni de hátha egy kicsit nyugodtabb leszek tőle.
2017. okt. 23. 08:21
 39/41 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon elkeseritő és kiábrándító a viselkedésem. Nekem is elegem van saját magamtól. A könyvekre visszatérve úgy gondolom, hogy felesleges lenne de lehetséges, hogy tévedek. Mivel nem szeretek olvasni és amit el olvasnék egyáltalán nem hinném el és nem is foglalkoznék vele. Pszichológushoz pedig nem megyek. Az anyagiak sem engedhetik meg másrészt pedig ahol én lakom a közelben nincsen szakember. Jobb lesz nekem minden nap ezen idegeskednem és aggódnom, hogy miért vagyok ilyen. Titokban gyógyszert is szedek de már az sem érdekel ha bármiféle bajom lenne tőle. Még örülnék is neki. Jobb lesz nekem egyedül mindenkitől elzárkózva a saját kis világomban.


Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét. Sajnálom de én menthetetlen vagyok...

2017. okt. 23. 14:15
 40/41 anonim ***** válasza:

Kisugárzáson azért nem tudsz javítani, mert egész egyszerűen nem létezik.

A sikeres emberek magyarázzák ezzel a sikerüket és erre fogják rá a többiek balszerencséjét.

Ami van helyette, a génjeid, az arc amit a szembejövők látnak. Ez vagy szimpatikus nekik - és ez esetben semmi sem ment meg a sikertől, vagy nem és akkor az történik ami veled is, velem is. Nagy nulla. Lófsz.

Úgyhogy jó a megérzésed. Hagyd az egészet a francba, nem a te területed.

2017. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!