Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisugárzásomon hogyan tudnék javítani?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Soha sem szoktam mosolyogni mindig csak póker arcom van egész nap. Olvastam, hogy minden meglátszik az emberen, plusz ha boldog vagy egyszerűen nincsen megelégedve saját magával. Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

2017. okt. 18. 06:02
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nem tudok pozitívabban hozzáállni.


tele vagy negatív gondolatokkal és érzésekkel, aggodalmakkal, félelmekkel és nem szereted magad -->Ez pontosan így van. Mindig csak a rosszat látom magamban,tele vagyok aggodalmakkal mindenért csak idegeskedni tudok, és persze szó szerint undorodom saját magamtól. Nem tudok pozitívabban hozzáállni. Hiába szeretném egyszerűen nem megy!

2017. okt. 18. 18:45
 22/41 anonim ***** válasza:
Programozd át a gondolkodásodat. Nem lesz könnyű, de valamennyi eredményt el lehet érni. Ajánlom meghallgatásra Louise L Hay-től az Éld jól az életed-most! hanganyagát, fenn van youtubeon. Továbbá a főnix szemináriumot Brian Tracey-től.
2017. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

#22


Ennek a töketlennek már én is ajánlottam személyeket. Lásd 14. válaszom.


És olvasd el utána, hogy mit válaszolt?!


Ez az alak csak azt akarja, hogy sajnálják, de a tudatáig nem jut el, hogy mi hiába tanácsolunk bármit, megcsinálni helyette nem tudjuk, neki kéne tenni és változni, de ahhoz egy lusta gyáva életképtelen d..sznó!

2017. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

#22: Köszönöm szépen. Louise L Hay-től az Éld jól az életed-most! Már meghallgattam igaz nem teljesen de sajnos hiába való volt. Amint lesz egy kis szabad időm meghallgatom még egyszer.


#23: Megértelek,hogy rosszul esik vagy inkább idegesítő számodra a viselkedésem,hidd el sokszor nekem sincsen saját magamhoz türelmem. De viszont te nem vagy abban a helyzetben amiben én. Mivel nem mostanában alakultak ki nálam ezek a problémák és az évek alatt annyi mindent elhitettem saját magammal mivel nem volt senki sem akivel legalább meg oszthattam volna a problémáimat. És inkább magamba fordultam és próbáltam magamban elfojtani de nem sikerült.


Ez az alak csak azt akarja, hogy sajnálják -->Egyáltalán nem akarom,hogy sajnáljon engem bárki is . Tudom,hogy mit válaszoltam de az évek annyira negatív emberré változtattak meg ,hogy mára már semminek sem tudok örülni. A lelkem mélyén megszeretnék változni de sajnos hiába szeretnék még ha te ezt nem is hiszed el ( ha nem érdekelne az egész akkor a kérdésemet sem írtam volna ki ) inkább leszarnám az egészet és úgy állnék hozzá,hogy majd lesz valahogy. De nem így van! Sajnos te nem látsz engem nap mint nap,hogy milyen vagyok amikor még élni sincsen kedvem mert annyira elkeserít,hogy ilyen vagyok. Hidd el megakarok változni de egyszerűen nem megy. Nekem nincsenek barátaim akik esetleg segíteni tudnának nekem és kirángatnának ebből a helyzetből teljesen egyedül vagyok és tudom,hogy így szinte esélyem sincsen a változásra. Úgy gondolom,hogy én annyira menthetetlen vagyok,hogy már rajtam semmi sem tud segíteni.

2017. okt. 18. 20:47
 25/41 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre, hogy CSAK A KIFOGÁSOKAT GYÁRTOD????


Könyvek elolvasásához, értelmezéséhez nem kellenek barátok. Ahhoz se kellenek barátok, hogy a leírtakat hasznosítsd!


Figy, párom 12 évesen elveszítette anyukáját agydaganatban. Párom apja meg egy szadista állat, ergó párom gyerekkora kész rémálom volt.

Huszon pár évesen, mikor már testi tünetei lettek a felhalmozott stressz miatt, diákpénzéből eljárkált orvosokhoz meg egyéb helyekre, aztán ÖNMAGÁTÓL!!! hozzáfogott önismerettel foglalkozni.. és láss csodát egy normális, épkézláb ember lett és még a mai napig dolgozik magán.


De tudod ő veled ellentétben csinálja és nem nyafog, mint te!


Neked akár vénásan is beadhatnák a pozitív gondolkodást, te fognád magad és direkt meghánytatnád magad, csak hogy kijöjjön, hogy még véletlenül se szívódjon fel! Ezt csinálod!


MAGAD MIATT KELL VÁLTOZNOD, NEM A MÁSIK MIATT!


De jobb is, ha nem akarsz párkapcsolatot, hogy még véletlenül se szaporodj és hogy a génjeiddel ne fertőzz meg egy szerencsétlen gyereket!

Már bocsi, hogy ezt írom, de ez az igazság.


Egyáltalán mit dolgozol? Hány éves vagy? Biztosan kitűztél már magad elé célt, amit megvalósítottál. Pl. elhatároztad, hogy lemész bevásárolni. Jé, megcsináltad! Akkor miért nem megy az, hogy változtass a mentalitásodon?


Nézd meg a Titok című filmet! És fejezd be a rinyálást, mert iszonyatosan szánalmas vagy!


Egyébként, ha meg akarnál változni, akkor tennél is érte, de te csak sír.

E-mailen is lehet pszichológusoktól segítséget kérni. Jé.. erre magadtól nem jöttél még rá?

2017. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Rá szánom magamat és holnap utána nézek a könyveknek is. Hátha segítségemre lennének.


Nagyon sajnálom a párodat nem lehetett könnyű gyermekkora. Viszont nekem sem igazi leányálom. Édesapám a mai napig megkeseríti mind az enyém mind az egész család életét. Már idegileg kikészített.


Még ha akarnám nekem akkor sem lehetne gyermekem....


19 éves vagyok. Középiskolában tanulok felnőtt képzésben pénzügyi számvitel szakon de egyáltalán nem érdekel.

2017. okt. 18. 21:10
 27/41 anonim ***** válasza:

Nekem meghalt az apám egy szörnyű balesetben, anyám lenyomorodott egy életre. Már ő is meghalt de már kétszer annyi idős vagyok mint te, sajnos ez belefér.

Gyermek koromban szexuálisan molesztált egy családtag.

25 éves koromig nem volt senkim.

A férjem, az egyetlen szerelmem elég szörnyű perverziókat dugdosott előlem, amikor kiderült nem kicsit omlottam össze és elváltam. A gyerekem tartós beteg (értsd: soha nem fog meggyógyulni) és egyedül nevelem. Most negyven vagyok és nincs senkim....

És minden reggel hálát adok a csodálatos életemért, célokat tűzök ki és elérem őket, és az emberek általában egy kellemes, életvidám, vonzó nőnek tartanak. (szép az nem vagyok)

Mert kifogás helyet az életet választom, minden nap. Neked is ezt javaslom.

2017. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Szia!


Őszinte részvétem. Bele sem tudok gondolni, hogy milyen rossz lehetett.


Tegnap amikor kiirtam a kérdésemet nagyon magamba voltam zuhanva és mindenben csak a rosszat láttam. Reggel már egy kicsit pozitívabban keltem fel. Higgyétek el tényleg megszeretnék változni és visszatérni a helyes útra de sajnos nem olyan könnyű. Az egyik percben még valamilyen szinten életvidám vagyok a másik percben még csak arra vágyom, hogy vége legyen az életemnek. Nagyon sokszor van öngyilkossági hajlamom. Esténként sokszor még álmodom, hogy hogyan is végzek magammal. Reggel amikor felkelek akkor rögtön az az első gondolatom, hogy miért is keltem én fél, mi értelme is van az életemnek? Esténként csak arra vágyom, hogy másnap többet ne keljen fel. Mivel a családban sincsen senki sem akivel ezeket s problémáimat meg tudnám osztani mert bevallom őszintén nekem a családom soha sem volt összetartó, senkiben sem bízom meg, hogy ezeket meghosszam vele. Édesapám egy idióta, gyermekkorom óta gyűlölöm de ezt mindig elfolytom magamban l, hogy senki ne láthassa. A testvéreimmel sem vagyok jó viszonyban. Édesanyámnak pedig van elég problémája nem akarom még ezzel is terhelni, így inkább magamba folytom az egészet de tudom, hogy ez nem helyes. Nagyon elkeserít, hogy magamra maradtam mert nem számíthatok a saját családomra sem. Mellettem nincsen senki sem aki támogatna és segítene a bajban. Meg kell mutatnom azt, hogy egyedül is képes vagyok rá, hogy megváltozzak. Tudom, hogy minden kezdet nehéz és nem lesz könnyű de végig kell csinálnom ha megszeretnék változni mert ez az állapot amiben vagyok ez hosszú távon nem fog jóra vezetni.

2017. okt. 19. 08:47
 29/41 anonim ***** válasza:
46%

Amiket eddig kaptál, azzal nagyjából ki is törölheted a hátsódat. Sokan azt hiszik, hogy a pozitív kisugárzás tanulható. Nem az! A kisugárzásod attól fog pozitív irányba változni, ha leteszel valamit az asztalra. Amikor eltervezel valamit, és azt véghezviszed tűzön-vízen keresztül. Amikor látod az elért eredményt, és dagad a melled a büszkeségtől, hogy ezt TE, egyedül TE vitted véghez. Ettől tudod nagyra értékelni magadat, és ez látszik meg kifelé is.

Első lépésben akár sportolni is elkezdhetsz. Minden nap, amikor megemeled a ványadt seggedet, és mozogsz ahelyett, hogy a számítógép mellett kockulsz, valami eredményt érsz el, ami örömet fog neked okozni. És érzed, hogy erre is képes vagy, és érzed, hogy minden nappal többre vagy képes.

Mondjuk, az sem ártana, ha elhagynád a növényi olajokat, és állati zsiradékokat fogyasztanál, mert a pangó, besűrűsödött epe miatt van manapság ennyi depressziós fiatal.

2017. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Szia!


Már több mint egy éve kitartóan sportolok. Heti rendszerességgel kondizok. De az egy év alatt semmi sem változott. Mára már az edzés sem okoz semmilyen örömöt sem,csak megszokásból csinálom,hogy ha már egy éve kitartóan csinálom akkor már ne hagyjam abba.

2017. okt. 19. 15:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!