Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék javítani a kisugár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék javítani a kisugárzásomon? F

Figyelt kérdés

Sok kommentben láttam, hogy kisugárzás így meg úgy, hogy biztos rossz a kisugárzásod ezért nem jössz be a lányoknak stb.

Hogy lehet ezen javítani?:D

Általában fapofával megyek az utcán, buszon mert reggel még fáradt vagyok semmi életerőm, délután meg már fáradt, csak azt várom, hogy végre hazaessek...

Nem vagyok alapból túl mosolygós, de amikor egyedül sétálok az utcán elég hülyén néznék ki ott vigyorgok magamban. :D

Szóval valami mód, a mosolyon kívül?



2014. febr. 18. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért az emberen látszik, ha boldog. Hallgass vidám zenéket, és kivirulsz. (Miközben mész az utcán) a suliban/munkahelyen is legyél mosolygós, segítőkész, kedves...
2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Bár én lány vagyok, de ugyanez.
2014. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzás a belső értékeidből jön. Pl aki sokat rinyál, semmivel sem elégedett, az lehet jóképű meg minden, de a kisugárzása akkor sem jó.

Akin látszik hogy van belső tartása, van saját érdeklődési köre ami iránt lelkesedik, vannak mély gondolatai amit szívesen oszt meg másokkal, annak jó a kisugárzása nemtől függetlenül. Ha olyan ember vagy, aki őszinte és becsületes, a tiszta tekinteted ezt elárulja. Ha szereted az embereket és jól érzed magad a bőrödben, az látszik.

Az igazság az, hogy kisugárzása mindenkinek van, a kérdés az, mivel táplálod a lelked mert az sugárzik belőled és általában nem olyan embereket vonzunk be amilyeneket szeretnénk hanem akivel hasonló a rezgésünk vagy valami összerezonál bennünk.

2014. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, bővítik Pakson az erőművet, majd az segít rajtunk;D
2014. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
előttem lévő nagyon igazságot írt, ez így szokott lenni. bár egyébként én lány vagyok, és én is unott arccal megyek az utcán mindig, de vhogy mégis megfogom az embereket, nem értem miért :O
2014. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mármint nem az erőműves (azon jót nevettem :D) hanem az az előtti kommentelő írt igazságot:D
2014. febr. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!