Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisugárzásomon hogyan tudnék javítani?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon zárkózott vagyok. Soha sem szoktam mosolyogni mindig csak póker arcom van egész nap. Olvastam, hogy minden meglátszik az emberen, plusz ha boldog vagy egyszerűen nincsen megelégedve saját magával. Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

2017. okt. 18. 06:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Engedd meg magadnak hogy átéld az érzelmeidet, ha vannak....

mitől van póker arcod egész nap? Miért nem mosolyogsz? Hogy érzed magad általában, hogyan gondolkodsz magadról,a világról, a nőkről? Túl sok a kérdés.

2017. okt. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkozz önismerettel, szeresd magad, ha nem vagy megelégedve magaddal akkor változtass rajta (külső + belső).

Nyiss a világ felé.

Nézz utána az érzelmi intelligenciának.

2017. okt. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


#1: Mosolyogni azért nem szoktam mert egyáltalán nem szeretek. Inkább egész nap póker arcom van. Nagyon sokszor még élni sincsen kedvem és magamat egy visszataszító embernek tartom még a sok dicséret ellenére is. A nőktől pedig bevallom őszintén nagyon félek.


#2: Mindenféle képen foglalkozni fogok onismerettel. Bevallom őszintén nem szeretem saját magamat.

2017. okt. 18. 06:30
 4/41 anonim ***** válasza:
97%
Nekem mindig akkor volt/van jó kisugárzásom ha szerelmes vagyok vagy ha elégedett vagyok magammal. Nem azzal van a gond, hogy pókerarcod van hanem azzal hogy árad belőled az elégedetlenség. Aki belül nincs rendben azon látszik, a tekintetén, a testtartásán, stb. A kisugárzás melós mert dolgozni kell rajta, de ezt csak úgy tudod, ha rendbe teszed az önbizalmad és alakítasz az életszemléleten. Hogy várod el, hogy jó legyen a kisugárzásod, ha éppen azon agyalsz hogy az élet sz.r? Elég paradox.
2017. okt. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy, mert kisugárzás nem létezik. A nők azt hiszik, hogy az emberről még azt is ránézésre meg tudják állapítani, hogy mit ebédelt két héttel ezelőtt. Valójában a legtöbb, amit ismeretlenül, ránézésre megmondhatnak rólad, az a pillanatnyi hangulatod, de azt se mindig.
2017. okt. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hiába szeretnék változtatni az onbizalmamon egyszerűen nem megy. És persze nem vagyok megelégedve magammal és mindig csak a hibáimat keresem magamban. Valószínű, hogy ez látszik is rajtam. Mindig kedvetlen vagyok és nagyon sokszor még élni sincsen kedvem. Minden reggel amikor felkelek rögtön az az első gondolatom, hogy mi értelme is van az életemnek.

2017. okt. 18. 08:17
 7/41 anonim ***** válasza:
72%
Ezt csak te tudod megoldani. Önismeret, nyitottság, negatív gondolatok kizárása, pozitív életszemlélet. Ne építs felesleges falakat magad köré. Az élet játék, csak meg kell tanulni élvezni.
2017. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Mivel már hosszú évek óta ilyen vagyok ezért mindenben csak a rosszat látom. Felepitettem magam köré egy falat amit nem tudok lerombolni. A szándék megvan, hogy megváltozzak de sajnos az akaraterővel vannak a legnagyobb problémák. Valamilyen szinten már beletörődtem abba, hogy ilyen vagyok és kezdem elfogadni de valamilyen szinten még elegem van belőle, hogy ilyen vagyok és változtatni szeretnék.
2017. okt. 18. 09:09
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

"amit nem tudok lerombolni. " Ergó: nem akarod!

Minden megvalósítható, ha az ember akarja, tesz is érte, hogy elérje a célját!


" beletörődtem abba, hogy ilyen vagyok és kezdem elfogadni "

Ergó: Lusta vagy változni! Inkább megelégszel a sz..rral!


A te döntésed, csak aztán ne sírdogálj! Minden adott ebben a világban, a kérdés az, hogy élünk-e a lehetőségekkel!


Menj el egy pszichológushoz!

2017. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

ui.: Változtass gondolkodásmódot!


Nézd meg ezt a videót: https://www.youtube.com/watch?v=ZmukmK0LEIU

2017. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!