Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nőnek hogy esik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek hogy esik, ha egy régi férfiismerőse újra felbukkan és ezt mondja:"Szia, de rég láttalak! De megasszonyosodtál! "?

Figyelt kérdés

Ez kb. olyasmi, mint amikor a nagymama mondja az unokájának, hogy "De meghíztál, kisunokám!" és közben kedvesen mosolyog. Felhívja a figyelmünket egy hiányosságunkra, de bókként próbálja elsütni...


Hölgyek, ti mit szólnátok ehhez, hogy esne?



2017. okt. 16. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Csernus Imrét bírom, azonban Csernus nem írja soha, hogy távoli ismerősöket kövérezzünk le, mert miért nem szembesül saját magával. Nem a te dolgod minderre felhívni a figyelmét. A pszichológus szembesítsen csak, meg a házastársad vagy gyereked vagy anyád, de ne a volt szomszédod, mert akkor az tajparaszt. Ennyi.
2017. okt. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan Csernus szokta hangoztatni, hogy nem ad tanácsot, nem tesz megjegyzést, csak ha kérdezik. Ha kérdeznek akkor ne félj őszintén megmondani a véleményed, ha a másik megsértődik az az ő baja. A kérdező viszont nem erről a helyzetről beszél.
2017. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem erről, ahogy olvastam, egyből a jó értelem jutott az eszembe.

Hogy milyen szép asszony lett, hogy jó ránézni, szemet gyönyörködtet , hogy rá van írva az arcára, lerí róla, hogy dolgos, rendes tisztességes érett asszony vált belőle, és még így is megőrizte a szépségét, nőiességét; látszik rajta, hogy anya, ami egy nagyon szép dolog, anyának lenni. Szóval nekem erről tényleg egyből egy dicsérés jutott eszembe, csak ahogy olvastam a kérdést, akkor láttam, hogy van ennek egy másik értelmezése, kicsengése is. Hát én amúgy, hogyha egyértelműen negatív értelemben, negatív csengéssel mondaná, akkor nem törődnék vele, hogy ezt mondta. Szerintem valszeg akkor is kicsit mosolyognék még, hogyha ilyen helyzet állna elő. Engem nem zavarna, úgyis 1-2 perc múlva otthagyjuk egymást, mert mindkettőnk megy a dolgára, akkor meg nem tök mindegy, mit mondott? Minek rágódni az ilyeneken, tök fölösleges, semmi értelme.

2017. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!