Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés miatt elveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresés miatt elveszett a régi életem, hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

5-6 éve nagyon nehezen ment az ismerkedés. Szingli nőkből 10/9 lekoptatott (úgy értem el se jöttek randira amikor hívtam őket). De emiatt megromlott a kapcsolatom a szüleimmel és a barátaimmal. Mivel nem volt nőm ezért csapongó természetű voltam, hirtelen haragú. De a legmélyebb az volt amikor a húgom összebarátkozott azzal a lánnyal aki lekoptatott azon a héten. Emiatt összevesztem vele, hogy miért hozza haza ezt a csajt mert nem akarom látni őt. Majd a szüleimmel is összevesztem mikor számon kértek, hogy mi jogon mondom meg, hogy kivel barátkozzon a húgom. Erre azt mondtam nekik, hogy számomra halottak és elköltöztem egy masik városban. Azóta nem beszéltem velük csak minden karácsonykor küldenek levelet.

Azóta megy az ismerkedés de a szüleim hiányoznak nincs képem eléjük állni. Mit tegyek?


2017. júl. 22. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze minden bátorságod és állj eléjük és kérj bocsánatot,de őszintén. És mond el mennyire sajnálod hogy olyan voltál és azt amiket mondtál. Szerintem megbocsájtanak ha szeretnek. Ha esetleg mégse bocsájtanak meg akkor legalább a te lelked könnyebb lesz.
2017. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Basszus én szégyelltem magam miközben olvastam... senki nem ér meg annyit hogy összevessz a családoddal. A párod elhagyhat és megalázhat, a családod viszont mindig egy biztos pont marad...

Ha holnap kapsz egy üzenetet hogy édesanyád elhunyt, hogyan reagálnál? Nem az pörögne le előtted hogy milyen gerinctelen módon hagytad ott őket, neki meg úgy kell meghalnia hogy egy szem fiát ki tudja mióta nem látta? A szívem szakadna meg...

Én a helyedben minél hamarabb mennék és lesütött szemmel kérnék bocsánatot.

2017. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A család a legfontosabb. Ezt rendbe kell hoznod. Viszont abban igazad van, hogy engem is hirtelen haragúvá, agresszívvé tettek a nők a folytonos elutasításaik miatt. Már nem szólítok le egyet sem, mert még egy bocsi, de nem vagy az esetem, vagy van barátom féle ezredik elutasítás már azt váltaná ki belőlem, hogy lekevernék neki egyet a dühöm és frusztráltságom miatt.
2017. júl. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a jo állapot a szüleidnek, testvéreidnek. Ne menj a közelükbe, ugyis bántanád öket ismét.
2017. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont azoknak fordítottál hátat akik mindig, minden körülmények között szeretni fognak. Akkor is ha nem nézel ki olyan jól, akkor is ha nem ajándékozod meg őket, akkor is ha nincs bmw-d, akkor is ha elfelejted a születésnapukat.... Soroljam még? Érted mire gondolok ugye?

Légy tökös, olyan aki oda tud állni és elmondani hogy bocsánat hibáztam, megbántam. Szeretlek titeket.

Ehez bizony erőssnek kell lenni. Az vagy?

2017. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Beszéltem és a szüleimmel és jobban ment mint gondoltam. Mondták, hogy nem haragszanak rám megertik, hogy nem volt könnyű kamasznak lenni. Nagyon szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen jó szüleim vannak.

2017. júl. 26. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy sikerült rendezni a dolgot. Lehet már régen ezt kellett volna és nem szenvedtetek volna ennyit egyikötök se
2017. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!