Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Töröltem a Tindert, de mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töröltem a Tindert, de mikor újra felraktam akkor a régi matcheim és üzeneteim ott voltak. Miért?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogyha törlöm akkor minden korábbi matchem, üzenetem, profilom, like-om, stb elveszik. Részben pont ezért is töröltem kb egy hete és regeltem újra most, mert elölről akartam kezdeni az egészet ebben.


Erre most látom hogy megvan minden hiánytalanul. Miért?


Hogy lehet megoldani, hogy törlöm a Tindert és mellette elveszik mindenem korábbról?



2017. jan. 9. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
És nem örültél a viszontlátásnak? Meg tudom érteni.
2017. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a profilt kéne törölni. Lépj be webes felületről és ott nézz szét, tuti lehet.
2017. jan. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2:

Köszönöm!


Azt hittem elég törölni csak az appot, de nem. (Sőt, azt nem is kell)


Be kell menni a beállításokba és ott van leges legalul hogy "Profil/Fiók törlése".

2017. jan. 9. 11:59
 4/5 anonim válasza:
Ha töröltem a fiókomat is és meg szeretném nézni a matcheket és üzeneteket, azt tudom?
2017. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a törölt üzeneteket, matcheket nézném vissza, mert töröltem a profilomat. Szerintetek van rá mód? köszi előre is :)
2017. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!