Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy régi osztálytársnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy régi osztálytársnőm, aki kb 3 havonta rám ír viberen, hogy mi van velem. Nem értem, miért?

Figyelt kérdés
Olyan gazdag, hogy bármelyik férfit megkaphatja. Randizgattam vele, de őt egyáltalán nem tartom vonzónak, az arrogáns gőg, ahogy beszél mindenről (főleg az exeiről), olyannyira visszataszít, hogy 1-2 napig impotens leszek tőle.

2016. júl. 8. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki mondjuk??
2016. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Irányított fogalmazás a feladat? A kérdésből ítélve igen. Gondolom ilyen válaszra vágysz:


Azért, mert nem bírja ki, hogy nem kapott meg téged, nagyon vágyik rád és ezért próbálkozik újra és újra, hátha összejön neki veled.


Tessék, megkaptad, mehetsz aludni.

2016. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki , gögös ide oda ....

Maskepp nem irna. Biztos remenykedik egy pozitiv reakcioban

2016. júl. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mikeXxX ***** válasza:
Miért nem írod ezt meg neki ?
2016. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!