Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » újrakezdenéd régi pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

újrakezdenéd régi pároddal?

Figyelt kérdés

Esetemben:Évekkel ezelőtt együtt jártunk,és sajnos bizalmi és szexuális probléma is volt. Azóta férjhez mentem és keserves volt a házassága,válás előtt vagyok.

Felvettem voltpárommal a kapcsolatot barátilag,és ámulok,ő mennyire kedves velem,segít amiben tud, szívesen is van velem. Talán újra is kezdenénk.A rossz házasság után nagyon becsülöm és azt látom,hogy az az igazi szeretet,amit ő nyújtott. Egyelőre nem merek vele erről beszélni,biztos akarok lenni az érzéseimben és puhatolózni,hogy ő hogy érez.És nem utolsó sorban ha újra is kezdjük, meg kell oldani azt a szexuális problémát,ami leginkább neki kényes téma,de egy kapcsolatban ennek a résznek is működnie kell.

Szerintetek érdemes újrakezdeni?



2016. jan. 17. 07:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem,esetedben sem kezdeném újra!

Csak vigaszt akarsz,mert tönkrement a házasságod,,,de ez nem fog sokáig tartani.

Előjönnek újra a régi problémák,ami miátt szétmentetek!

Kell ez neked?????

2016. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatjátok, de ne feledd idővel mindenki megváltozik, és az igényeik is.
2016. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, te meg csinálsz amit akarsz,
2016. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg a fiú helyében nem kezdenék újra veled semmit!
2016. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyira kétségbe vagy esve,hogy válás előtt már megkerested azt a fickót,akivel s,,zar is volt,meg bizalom se volt???

Mindegy csak legyen valaki?

2016. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem az a lényeg, hogy legyen máris valaki. Nincs szándékomban minden körülményt elmondani,de az ember változik.És téved.És szeret...és egy csomó minden határozza meg a dolgokat.

Elvben én se kezdeném azzal,akivel egyszer nem ment.

Egyébként meg fél éve vége van a férjjel,azóta ő a sokadik nőnél vigasztalódik, nekem nem volt senkim. Úgyhogy NEM MINDENÁRON kell valaki. Ha így volna,már visszaszereztem volna a régit, aki ma is visszafogadna.

Demár ezerszer meggondolom.

2016. jan. 17. 18:48
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:

Nem.Semmi estben sem.

Felmelegítve maximum csak a töltött káposzta jó...kapcsolat nem.

2016. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 hónapja sincs, hogy szakítottunk, 2 évig voltunk együtt, de már most azt mondom, hogy nem, pedig jóban vagyunk, nem haragban, és semmi ilyesmi, barátok maradtunk. De hiába ő szakított velem, úgy gondolom, hogy okkal történt, mert ha minden rendben lett volna köztünk, akkor fel sem merült volna a szakítás gondolata. Persze fáj, és hiányzik, de újrakezdeni semmiképpen.
2016. jan. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy tanulási folyamat, a nőknél.

Amikor rájönnek,hogy a régi többet nyújtott mint a mostani.

Ha ezen a weboldalon érdeklődsz,akkor innen 100-ból 85-en azt fogják javasolni hogy ne.

Nyugodtan újra lehet kezdeni a régivel,mert nem csak a hibák jönnek elő hanem az a sok szép dolog is amit a régi nyújtott és te pont ezt tanultad most meg értékelni...Akkor hát ne hallgass a negatívistákra,hiszen épp megtanultad értékelni a régi kapcsolatodat,ne hagyd hogy lebeszéljenek róla. Csak magadra hallgass,a belső hangokra!

2016. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még ha újra is kezdenétek, kellene tudni, ki szakított. Ha te, akkor sejtethetnéd vele, hogy megbántad, nem kellett volna, de ennél többet ne mondjál, ő legyen a kezdeményező fél, ezt mindig meg kell hagyni a fiúknak. Ha ő szakított, akkor meg még baráti szinten sem kellett volna megkeresni.
2016. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!