Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne kapcsolatot kezdeni a régi osztálytársnőmmel?

Figyelt kérdés

Már 5 éve annak, hogy lérettségiztünk. Nem volt egy jó osztály, legalábbis nekem. Szerelmes voltam egy csajba. Nem ő volt a legszebb, de azért nekem valamiért nagyon tetszett. Először még nem tetszett, csak később kezdett el jobban megtetszeni. Ahogy telt az idő, egyre jobban bejött. De mivel kis nyomi gyerek voltam, sose mertem hozzászólni, csak bámultam. Hamar leesett ez neki sajnos. Az osztály ezen jót szórakozott, a lány is. Egy vicc tárgya voltam 3 és fél évig. Akármilyen undokul viselkedett, meg szórakozgatott velem, sohasem tudtam megutálni. Sokat röhögtek rajtam a barátnőivel.


Nyáron volt osztálytalálkozó. A nagy haverom rávett, hogy nézzek el rá. Elment, s jött a csaj is. Feltünően sokat beszélgetett velem, érdeklődött az életem felől, beszélgettünk, a legtöbbet egymással. Sokat mosolygott, valamint sokszor bámult. Beültünk a régi padjainkba, meglepő mód beült mellém. Bennem ezek felkeltették a régi érzelmeket.


Magamról annyit, hogy a külső és belső tekintetében is sokat fejlődtem. Lettek céljaim, meg egy jó munkám. Az egyetem sikerült is egy nővel összejönnöm.


A sorsnak vagy valami másnak hála, az új munkahelye miatt, az én közelembe költözött, néhány napja. Folyamatosan keresi a társaságom, hol személyesen, hol pedig messengeren. Egyszer még a hajába is belepödört, amikor beszéltünk. Meg dicséri a külsőm. Bár nem biztos, hogy akar tőlem valamit, de ki tudja. Az a baj, ha akar is akármit tőlem, félek, hogy beleestem "a nincs ló, jó a szamár" szituációba.


Mindketten 23 évesek vagyunk.


2017. szept. 5. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Egész életedben újra és újra eszedbe jut majd, ha most kihagyod a lehetőséget. Fogd meg a lányt.

Sok sikert.

2017. szept. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most kárpótol az élet. El ne szúrd!
2017. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne aggódj emiatt. Ez már nem az a szituáció mint régen.

Kikerültetek az életbe, ahogy írtad te is változtál sokat.

Egyáltalán nem gondolom hogy ló-szamár szituáció lenne.

Szerintem tök ideális helyzet, én nem tétováznék a helyedben!

40f

2017. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy olyan szituáció, amit nem szabad kihagyni. Sok idő eltelt a suli óta, rengeteget változtatok mindketten. Akkor még túlzottan kislány volt, és a barátnői befolyása alatt állt. Most már felnőttetek, úgy tűnik eljött a te időd. Hívd el ide-oda, ne randira, hanem közös programokra, ahol egyre közös élményben lehet részetek. Na hajrá!
2017. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
"Az egyetem sikerült is egy nővel összejönnöm. " Ez azt jelenti, hogy van párod?
2017. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az egyetemi ex.
2017. szept. 5. 21:50
 7/16 anonim ***** válasza:
Itt a lehetőség, hogy "pótold a pótolnivalókat". Szerintem, élj a lehetőséggel.
2017. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Éltem vele, holnap elmegyünk egy vacsorára.
2017. szept. 5. 22:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! Sok sikert! :)
2017. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes!

Sok sikert!

Tök jó helyzet, valamennyire már ismeritek egymást, van sok közös emlék amiről lehet beszélgetni, nosztalgiázni stb., tehát valamilyen szinten nem a 0-ról indultok.

2017. szept. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!