Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan sok csaj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan sok csaj van akit le lehet venni a lábáról egy régi csotrogány BMW-vel, csak azért mert a márkája BMW?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyen pasit ismerek, akik még saját albérletet sem tudnak fizetni, de vettek fél milláért egy közel harminc éves BMW-t, ami már úgy szar ahogy van és csak a pénzt viszi. Havi szinten lerobban vagy valami baja lesz és csak nyeli a pénzt a drága javítása, de a tulajdonosa elmondhatja magáról, hogy ő egy presztízs autót vezet és ő emiatt nagy valaki, pedig tankolni is alig van pénze rá, kicsit igaz a szatirikus Tibi atyás vicc, amikor a BMW-s megy a benzinkútra és 2000 forintért tankol.

Ez tényleg beválik a csajoknál? Tényleg sok ilyen csaj van akinek ezzel lehet imponálni?


2017. máj. 14. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aszongyák..., és nem zörög a haraszt...
2017. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Imponálni lehet persze, de sok mindent nem lehet kihúzni a dologból csak ezzel.:D Nem ezzel fogja levenni a lábáról a csajszit, maximum csak a figyelmet tereli oda.
2017. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez csak a szerencsétlen lúzerek mantrája.

Engem soha nem érdekelt. A barátomnak nincs autója, de még jogsija se, és mégis szeretem. Miért? Mert humoros, jól érzem magam mellette, és mert fontos vagyok neki. Ezt nem kompenzálja semmilyen autó. Se csotrogány, se külföldről hozatott vadiúj kocsi. Úgyhogy jobb lenne, ha ezeket a maszlagokat elfelejtenétek. Bár gyanítom, aki ezt szajkózza, nőt maximum csak az anatómiai atlaszban láttot... szánalmas.

2017. máj. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én láttam már BMW-st 500-ért is tankolni. Én meg közben telenyomtam az én semmirevaló, jelentéktelen Mitsubishimet 16000-ért... Mondjuk évente kb. 7-800.000-ért tankolok, belemegy a kocsiba átlag 35-40.000 km. De ezt a csajok nem tudják, ezzel nem lehet villogni! :D
2017. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
IQ 80 alatt esetleg, aztán hamar lelép, mert rajon, milyen csóró vagy.
2017. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugtasd magad ezzel, ha ettől jobban alszol!
2017. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát én utálom a bmw-t, mióta a barátom vett egy 15 éveset, és azzal a lendülettel lecserélt egy buta pitsára. :D De ebből is látszik, hogy lehet vele imponálni. Nekem mondjuk tökéletesen megfelelt az is, ha busszal jött hozzám, szóval előtte sem nagyon érdekelt.
2017. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, minden nő ilyen akit lelehet venni a lábáról egy csotrogány BMW-vel és rögtön dob kalap, kabátot ha elé állsz egy ilyennel.

#mindennokivetelnelkul

2017. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne....
2017. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Khm. Új BMW igen, de inkabb Mercedes és a Porsche nyerő nálam.
2017. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!